Wpis z mikrobloga

@PEKLONIKON

A ona niby na jakim jest poziomie? Tragedią faceta jest samotność i niemożliwość znalezienia żadnej partnerki, ani do seksu, ani do związku, tragedią kobiety jest niemożliwość znalezienia chada do związku.
@Slavcel: Chodzi o to, że kobiety zawsze szukają partnera lepszego od siebie, a nie gorszego.
47 latka, ma na rynku matrymonialnym do wyboru jedynie gości gorszych od niej, którzy chcą się z nią związać.

Wierz mi, że lepiej jest być samotnym niż z niekompatybilnym partnerem, który codziennie wlewa Tobie kroplę trucizny do porannej kawy.
@PEKLONIKON

No nie wiem, jest od groma wdowców/rozwodników w podobnym wieku szukających nowej żony.

No chyba, że wartościowy do związku dla niej będzie już tylko jakiś atrakcyjny 30latek i właśnie o to chodzi, że ta "trucizna" która ich dotyka jest na skutek ich wymagań z kosmosu przez hipergamię, kiedy nadal mają o niebo lepszą sytuację nawet w takim wieku niż przeciętny, młody facet.
@RyouNarushima

To chyba zależy też od tej 47latki kto się na nią skusi

Nie za bardzo. Najważniejsza wartość seksualna kobiety jest to, jak wygląda. Widziałeś jakieś atrakcyjne 47 latki? Pewnie napiszesz, że tak. Ale gwarantuje Ci, że to rzadkość. Coś jak większa wygrana w totka.

Ja rzadko kiedy widzę atrakcyjną 30latkę. Kobiety starzeją się szybciej od mężczyzn. Piękno i młodość są jedynymi atutami kobiety, zwłaszcza na apkach randkowych. I one doskonale sobie
@dzikop:

myślę że z braku laku nawet jakieś chadlity koło 30 do niej podbijają


Nie mówię, że nie. Jest na to wysokie prawdopodobieństwo.
Mówię że taki chadlite 30 letni, na bank nie chciałby się związać z 47 latkom długoterminowo.

Tu nie chodzi o to, ile gości do peklowania może sobie ogarnąć 47 latka. Tu chodzi o to, z ilu facetów będzie w stanie utrzymać ku sobie w długotrwałym związku? Odpowiedź nadal
@PEKLONIKON: Jaki ty odklejony jesteś XD Przecież ładna kobieta nadal będzie bardzo ładna w wieku 30 lat przy założeniu, że będzie dbała o siebie w przynajmniej minimalnym stopniu. I atutem ładnych ludzi nie jest młodość tylko odpowiednia struktura twarzoczaszki.
Jaki ty odklejony jesteś XD Przecież ładna kobieta nadal będzie bardzo ładna w wieku 30 lat przy założeniu, że będzie dbała o siebie w przynajmniej minimalnym stopniu.


@RyouNarushima: Masz konto na Badoo? Jak nie, to załóż i włącz filtr na 30 latki. Ładnych 30latek jest może max 2 na każde 20 xD.

Ja i tak bym nie chciał związać się z 30 latką, z wielu przyczyn ale między innymi właśnie z
@PEKLONIKON: Wiesz co mówią o badoo? Że to outlet tindera. Ładna 30latka jest zazwyczaj w związku albo może przebierać w typach na tinderze zamiast męczyć się na badoo gdzie spermiarze będą do nie wypisać pomimo braku pary.. I skąd przekonanie, że ładna kobieta w jakimkolwiek wieku by cię zechciała? Ty jakiś czad jesteś?
@RyouNarushima:

Ładna 30latka jest zazwyczaj w związku


Uwierz mi, że nie. Siedzę na apkach randkowych już dłuższy czas i ciągle widzę te same mordy (akurat mam dobrą pamięć do twarzy). Z wiekiem kobiecie jest coraz to trudniej znaleźć wysokiej jakości mężczyznę do związku (a wierz mi, że laski 30+ zwłaszcza te atrakcyjne, też mają swoje wymagania poparte bagażem doświadczeń i potrafią być wybredne)

30 latka doskonale wie, że ciężko jej konkurować
@tylkoponsfw: Kwestia ściany jest wyolbrzymiana przez redpillaków, ale to też nie znaczy, że ściana nie istnieje.

Co z tego, że taka kobieta ma sporo adoratorów nawet i w wieku 40 lat?

Zwróć uwagę na to, kto się takimi kobietami interesuje - rozwodnicy, simpy, przegrywy i inni desperaci. Generalnie najgorszy sort facetów.
@zymotic

Ci których wymieniłeś nie interesują się tylko i wyłącznie takimi kobietami, oni interesują się wszystkimi, niezależnie od wieku xD Co nie oznacza, że przesadą jest to, że nie znajdą się też jacyś normalni. Na pewno dużo większa szansa niż w przypadku szukającego faceta.
Ogólnie to bzdura, że każdy normalny facet 40+ ma szansę na związek z dużo młodszą.
@Slavcel: Dlatego napisałem, że jest to wyolbrzymiana kwestia. Wiadomo, że 40-letnia kobieta otrzyma więcej uwagi, niż 40-letni facet (przytoczyłem tylko szczegóły od kogo zazwyczaj pochodzi ta uwaga).

Ogólnie to bzdura, że każdy normalny facet 40+ ma szansę na związek z dużo młodszą.


To chyba powinno być oczywiste dla każdego. Aczkolwiek jak ktoś miał powodzenie za młodu, to w latach 30-40 też sobie będzie dobrze radził. Potem to już rzeczywiście ciężko.
@PEKLONIKON: jak bardzo chciałbym żeby to była prawda, to niestety nie jest. moja ciotka - 50 lat i zakola na pół pola + zajebiście niska i tak zmienia chłopa co dwa tygodnie. ściania może i istneje, ale i tak na tym świecie jest dużo desperatów którzy kładą na to lagę.