Wpis z mikrobloga

@Zjem_Ci_nos niedawno miałem usuwaną chirurgicznie piątkę. Przed wizytą też miałem zbroję obsraną ale podczas samego zabiegu i z godzinę po nie czułem kompletnie nic więc nie bój żaby :) może dźwięki były trochę nieprzyjemne
  • Odpowiedz
@Zjem_Ci_nos: nie ma się czego bać, samo rwanie praktycznie bezbolesne. Byłem mało ciekawy co mi tam robią więc przez większość zabiegu miałem zamknięte oczy :D Zobaczymy za parę godzin. Serio Miras nie bój nic
  • Odpowiedz
@gocha_34: No po wyrwaniu górnego zęba sprawdzą czy nie ma połączenia zatoki z buzią (czyli przetoki). U niektórych osób warstwa oddzielająca zatokę szczękową od jamy ustnej (czyli kość oraz śluzówka) jest bardzo cienka i nie izoluje w pełni tego obszaru od korzeni zębów trzonowych. Powoduje to powstawanie niewielkich wpukleń do wnętrza zatoki, które tworzone są właśnie przez korzenie zębowe. Kiedy konieczne okazuje się usunięcie całego zęba, ta cienka granica zostaje naruszona
  • Odpowiedz
@Zjem_Ci_nos: Dobrze, ze juz po wszystkim Mordeczko ale ja bym się na wszelki wypadek uważał z kichaniem i smarkaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°) mnie czeka operacja za dwa tygodnie z powodu tego zapalenia po osemcr, a chciałbym żeby jak najwięcej osób uniknęlo tego co ja mam
  • Odpowiedz