Wpis z mikrobloga

#famemma tak szczerze po ludzku dawno nic mnie tak nie obrzydziło związanego z Internetem jak sobie wyobraziłem ze jakiś typ w trakcie jak dzieci płaczą i przezywają traumę bo ojciec ciężko chory i przychodzi jego podobno wierny przyjaciel i za ścianą rucha ich matkę bo nie ma w co wsadzić kutasa i jeszcze się tym chwali publicznie. Normalnie k---a, a nie człowiek. Zwłaszcza ze udawał że mu pomaga i wspiera rodzinę rok temu. roksysyn mnie tak chyba nigdy nie zbrzydził az tak
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ziko100: z 1 czescia sie nie zgadzam, przynajmniej na story te dzieciaki sa usmiechniete wiec nie sadze ze wyrzadzil im krzywde ale faktem jest ze szeliga zachowal sie k------o
  • Odpowiedz
  • 38
@kiniaFF: no ale ty widzisz jakieś wycinki z intsagrama gdzie nie wiem zabierze je matka na lody, do kina czy co, a nikt ich nie nagrywa jak siedzą przy ojcu czy wieczorem w pokoju same. Wyciąganie wniosków na temat czyjegos zycia z jakiś losowych relacji jest trochę p------e
  • Odpowiedz
@ziko100: przedstawianie takiej dramaturgi jak powyzej jest rownie p------e, poniewaz nie widziales tych dzieci smutnych mysle ze az tak zle z nimi nie jest o to mi chodzi.
  • Odpowiedz
@szimik: w tym wieku się kompletnie nic nie kuma. Jedynie że tata to tata i ja chcę do taty i że mama to mama i chce do mamy. Nic poza tym. Dzieci nie ogarniają o co chodzi i na pewno nie rozkminia wspaniałomyślnie że wszystko jest okej, bo przecież ich mamusie swędziała c--a, tylko będą mieć w bani, po chorobie ojca, jakieś dziwne jazdy że nie wiadomo dlaczego wujek Piotrek
  • Odpowiedz
@filixcastellano: przecież ten trener jest warzywem, nie ma szans wyzdrowieć, to nie jest życie, jego tam nie ma, po prostu pompowana jest krew w pustej skorupie.
Na pewno da się kaszojadom wytłumaczyć w prosty sposób taki stan rzeczy
  • Odpowiedz
@szimik: xD nie da sie dziecku takich rzeczy wytlumaczyc. dziecko to nie jest osoba dorosla tylko... dziecko. jak oni nie wiedza np co to s--s, to jak im wytlumaczysz ze ich matka nie potrafila swoich zwierzecych potrzeb zalatwiac w bardziej przyzwoity sposob
  • Odpowiedz