Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że oni mają krwiożerczego dyktatora, który ma faktycznie krew na rękach, pomaga w wojnie i mordowaniu ludzi, a jednak ichniejsza opozycja walczy o ten kraj. Walczą o Białoruś, nawet pomimo ich władzy. Bo to ich ojczyzna.

A nasza opozycja próbuje nasz kraj tylko udupić na forum UE i popiera sankcje typu brak KPO. W jaki sposób oni walczą o nasz kraj, nie wiem. Widzę tylko korzyść polityczną.

Niedługo się obudzimy otoczeni przez bogatych Niemców, bogatą Białoruś i bogatą Ukrainę, bo opozycja dla korzyści politycznej będzie walczyć o następne sankcje.

Sorry, ale tak mi się skojarzyło.

#polityka #wojna #ukraina #rosja
Pobierz manjan - Jak to jest, że oni mają krwiożerczego dyktatora, który ma faktycznie krew n...
źródło: 0fc3d012a32baf064859744f0d00d685e70261ed8e1ee21a241b3fb1ed46ed1c
  • 23
@Njal: jakie onucowe wpisy? cichanouska to opozycja do ruskich i łukaszenki. onucowe to jest osłabianie polski na forum UE, bo sobie ktoś chce przejąć władzę w Polsce. gdyby nie opozycja, nie byłoby #!$%@? z sądami i byłoby KPO, więc inflacja mogłaby być o wiele, wiele mniejsza.

onucowe jest osłabianie polski.
@manjan no, ta, to opozycja rozkręciła system sądowniczy przez trybunał konstytucyjny i trójpodział władzy

a po za tym konfederacja to najlepsza partia i należy głosować xD

@HrabiaTruposz: i w dalszym ciągu, uważasz, że Łukaszenka jest lepszy? białorusini ogarniają i wiedzą, że mają dyktatora ale #!$%@?, to ich kraj, więc go bronią.

a nasi robią #!$%@?, jakby mieli Polskę w dupie. to jest w porządku?
@manjan: dla "dobra" kraju przymykać oko na totalne zawłaszczanie przez partię kraju. Gratulacje towarzyszu, Łukaszenka i Putin byliby dumni. I każdy inny dyktatorek.
Dzięki takiemu podejściu wszystkie totalitaryzmy i autorytaryzmy mogą funkcjonować.
Jak to jest, że oni mają krwiożerczego dyktatora, który ma faktycznie krew na rękach, pomaga w wojnie i mordowaniu ludzi, a jednak ichniejsza opozycja walczy o ten kraj.


@manjan: #!$%@?, bardzo trudno to stwierdzić. Opozycja to walczy o swoje koryto.

Cichanouska coś tam przebąkuje o NATO i UE. Ale ona ma raczej mikre poparcie, nawet wśród opozycji. Przy czym Cichanouska nie gryzie ręki, która ją karmi. Tylko tyle i aż tyle.
@vrNFWrUew3D4Rgz: hm, bardzo ciekawe. szczerze, to nawet nie wiem, jak się do tego odnieść. generalnie dużej wiedzy na ten temat nie mam, ale dla mnie cichanouska = opozycja walcząca przeciwko dyktatorowi. nawet jeśli chce się dopchać do koryta, to jednak jej działania sprzyjają białorusi. chyba.
@TenXen47: tego akurat nie wiem, ale wiem tyle, że są opozycją i są za swoim krajem. to mi się spodobało. po prostu fajnie by było, gdyby nasze janusze z opozycji zamiast cisnąć na polskę walczyły o KPO dla nas. i tyle. a oni liczą, że KPO będzie, jak wygrają wybory. i mogę się założyć, że systemu sądowniczego NIE PRZYWRÓCĄ, tak samo jak nie przywrócili tysięcy rzeczy, które pis nabroił w 2015
@manjan: Ona jest tym symbolem, ale nie ma w zasadzie żadnego wpływu na to, co się dzieje na Białorusi. I nigdy nie miała. Cichanouska nie jest politykiem. Ona przejęła robotę po mężu, który teraz siedzi w pierdlu. A jej mąż był... influencerem. Dosłownie, typ prowadził kanał na YT.

I poglądy jej męża to taka gównopapka, której nawet nie można opisać. Zestaw truzimów i farmazonów o życiu w pokoju, rozwoju i dobrych
@manjan: zatrzymanie upartyjniania kraju i przejęcia całej władzy przez jedną partie to jak najbardziej troska o kraj i to najważniejsza. Bo podatki można jedna ustawa zmienić.
I jak mają walczyć o to kpo? Zacząć tłumaczyć i bronić pis i mówić że te sądy to przecież nic takiego?
@TenXen47: i dwa, sondaże mówią jedno, że przejebią. czyli jak przejebią wybory to jednak u nas jest demokracja, zostali wybrani demokratycznym głosem i tę demokrację utrzymali.

więc jeśli przejebią wybory, to przyznasz, że to właśnie TWOJE gadanie było antydemokratyczne? bo cisnąłeś na demokratycznie wybraną władzę.