Wpis z mikrobloga

chyba nie ma sensu z toba rozmawiac skoro najpierw piszesz tak bzdurny komentarz


@Frygus96: wskaż bzdurę w moim komentarzu.

a pozniej jeszcze prowokacyjnie pytasz


@Frygus96: bo jak ja wygłaszam tezę to wygłaszam ją konkretnie. Nie boję się napisać komu coś zarzucam i co im zarzucam. Ty z jakiegoś powodu tego nie zrobiłeś i tym pytaniem staram się Ciebie naprowawadzić na odpowiedź. Podejmiesz się trudu i odpowiesz na to pytanie?
  • Odpowiedz
  • 0
@aarahon: to nie tak ze ja boje sie wskazać co ci zarzucam tylko ze twoj komentarz a teraz pytanie do mnie jest tak groteskowe ze wydaje sie ze masz jakiś swój szalony punkt widzenia nie warty zawracania sobie głowy dłuzej niz 5 minut ale odpowiem:
Nie wykazują chęci pojednania, ciągną bzdurną awanture o ekshumacje, nie przyznają sie do ludobójstwa, nie potrafią otwarcie powiedzieć że stało sie to co się stało, gloryfikują
  • Odpowiedz
Poroszenko wcale nie składał kwiatów pod pomnikiem ofiar rzezi wołyńskiej w warszawie, wcale nie prosił o wybaczenie w polskim sejmie. Wcale nie nawiązywał dialogu w tym temacie. Wcale. Polakom się tylko przyśniło że tam był. Co do ekshumacji to odmówiono jej ze względu na niszczenie pomników na cmentarzach przez między innymi ... konfederatów... Znaczy ruch narodowy. Ukraińcy mówią o tym co się stało bo to też zostało w ich pamięci. Właśnie dlatego
  • Odpowiedz