Wpis z mikrobloga

Czy ktoś pamięta program dla dzieci z lat 80/90 o tytule: W kole natury / Koło natury/ W około natury etc.
Ludzie mi wmawiają, że takie coś leciało z końcem lat 80 do lat 90, ale ja nic kompletnie nie kojarzę, śladu w internetach nie ma, a osoba która mi o tym mówi, pamięta nawet tekst piosenki i upiera się, że coś takiego było.
Komuś coś świta? Na yt jest gdzieś czołówka tego? Albo tekst piosenki? O czym to było?

#kiciochpyta #80s #90s #telewizja #dzieci #dziecinstwo #pomocy
  • 12
  • Odpowiedz
@Matylda_Megara: plus dla zasięgu ale ja nic takiego nie pamiętam. Ogólnie to pod koniec '80 były tylko dwa programy telewizyjne, z czego jeden odpalany po południu ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc siłą rzeczy tych programów dla dzieci wogóle była ograniczona ilość. Pamiętam jakieś teleranki, pamiętam domowe przedszkole, pamietam pieprz i wanilie oraz z kamerą wśród zwierząt ale to raczej dla dorosłych było.

Nic takiego o czym piszesz
  • Odpowiedz
  • 0
@qdt2k ja nie jestem zainteresowana wspomnieniamiz tamtego czasu, a jedynie próba weryfikacji z czy to o czym mi mówią, a czego absolutnie nie pamiętam, czego potwierdzenia nie mogę znaleźć faktycznie istniało. To kwestia honoru.
  • Odpowiedz