Wpis z mikrobloga

Z bólem nadgarstków lepiej iść do ortopedy czy fizjoteraptety? Ból mam z przerwami od 3 lat, zanim jeszcze zacząłem ćwiczyć, a odkąd ćwiczę ból jest coraz częstszy, usztywniacze trochę zmniejszyły ten ból, ale nadal on występuje, Miałem robione prześwietlenie, ale nic nie wykazało.
#silownia #mikrokoksy
  • 7
@trzyakordy: nadgarstki bolały mnie dużo wcześniej niż jak zacząłem ćwiczyć, jak sobie teraz pomyśle to ten ból się zaczął z 5-6 lat temu, ale wtedy to zdarzało się max 3 razy s roku i bolało przez kilka dni, teraz siłownia faktycznie spotęgowała regularność tego bólu, ale sam ból nie jest jakiś większy, a używać usztywniaczy w ogóle mi nie przeszkadza czy wyciskaniach.
@Arekt no ale usztywniacze czy coś to leczenie objawu a nie przyczyny. ja mam wypierdziane kolana i wszystko co uderza w stawy jest dla mnie kontuzjogenne, jedyne co jest w miarę bezobjawowe to rower (płynny ruch) i pływanie, a jak chodzenie to tylko po płaskim - z górki, a ci gorsza bieganie to potrafi sprawić, że ledwo chodzę. w Twoim przypadku jeżeli nie zajechałeś nadgarstków w jakiś dziwny sposób (( ͡º
@Piks0n: Robilem te cwiczenie przez okolo pol roku i niezbyt pomoglo, nie mam wiekszosci objawow ktore podaje, jedynie mam bol w gornej czesci nadgarstka
@Arekt 10 min dziennie każdą rękę powerballem i nic nie boli, mnie bolało głównie przy wyciskaniu i przy robieniu tricka hantlem za głową.