Wpis z mikrobloga

Fani anime, pomóżcie! Od wielu miesięcy nie mogę znaleźć żadnego anime które by mnie wciągnęło oryginalnym podejściem do humoru. Po One Punch Man, FCLC, Gokushufudo nie spotkałem równie dobrego anime. Zależy mi by humor by kreatywny i nieszablonowy. Podeślijcie proszę co uważacie za perełki.

#animedyskusja #anime
  • 30
  • Odpowiedz
@HonJopkins jak chcesz taki humor to polecam niesamowity świat Gumballa. wiem że to nie anime ale to mi od razu przyszło na myśl jeśli chodzi o kreatywny i nieszablonowy humor.
  • Odpowiedz
@frutson: No właśnie bardzo do tego podchodziłem entuzjastycznie bo recenzji wiele bardzo dobrych. I o ile serial jest naprawdę spoko to jednak w kwestiach humoru to nie to czego szukam. Odpuściłem po 5 odcinku.
  • Odpowiedz
@kudlaty_ziemniak: Wszystkie widziane, wszystkie rozczarowane. Wiem że może kapryśny jestem ale naprawdę sporo rzeczy już oglądałem i nie mogę odnaleźć już nic co by mnie zaciekawiło jak produkcję podane w temacie.
  • Odpowiedz
@HonJopkins: Który sezon Gintamy bo im nowszy to bardziej samuraj akszon sie robi. Pierszwy sezon ma 201 EP i z tego co pamiętam słabo się na początku rozkręcał.
Oda Nobuna no Yabou, Great Teacher Onizuka, Soul Eater, Space Dandy, NHK ni Youkoso!, Sunabouzu
  • Odpowiedz
@HonJopkins: wybredny i do tego co nie co widział, więc wysram dłuższą listę:
Bocchi the Rock
Cromartie
Dragon Half
Project A-ko
Provintional Earth Defence Force
Saiki
Agretsko
Daily Life of High School Boys
Prison School
  • Odpowiedz