Wpis z mikrobloga

Dobra może u was uzyskam pomoc. Ostatnio mam problem z #xbox #seriesx
Muszę Fifę włączać kilka razy bo występuje tymczasowy problem z siecią, dodatkowo po włączeniu bezpośrednio FUT, w Division Rivals mam problem że często pojawia się komunikat że moje konto nie ma uprawnień (pomimo subskrybcji Ultimate) więc od nowa muszę grę wyłączać i włączać. Do tego strasznie długo trwa synchronizacja danych początkowo i również często ją wywala. Konsolę mam podpiętą pod kabel, w mieszkaniu światłowód. Inne gierki działają git. Wiecie z czym problem?
#fut #gry #konsole
  • 6
  • Odpowiedz
@michalxd21 u mnie takie dziwne rzeczy się działy jak zostawiłem grę w FUT i potem ona się wznawiała w quickresume. Więc teraz zawsze na koniec wychodzę z FUT i w menu Xbox ubijam grę.
  • Odpowiedz
  • 0
@szuineg: no ja też tak robię, bo oczywiście co z tego że mam quick resume, jak muszę za każdym razem od nowa gierkę odpalać by połączyło ją z internetem. Ale ostatnio albo mi blokuje grę na 1 planszy, albo mimo od nowa włączania mam te nieszczęsne problemy z synchronizacją, albo nie widzi że mam wykupiony abonament...
  • Odpowiedz
@michalxd21: to jest jakiś błąd z ich strony bo też tak mam często ale na ps5, najczęściej nie chce mi się z serwerami gra połączyć albo wyskakuje komunikat że sklep jest tymczasowo niedostępny, najlepsze jest to ze na światłowodzie takie rzeczy się dzieją a na internecie na wsi 10mb/s błędy znikają
  • Odpowiedz
  • 0
@michalxd21 szwagier tak miał jak nie wyłączał gry a od razu wyłączał ps5 albo wprowadzal w stan uśpienia. Długie łączenie, błędy. Odkąd wyłącza grę i dopiero konsole to git
  • Odpowiedz