Wpis z mikrobloga

Zamówiłem Xeona 5440, 4 x 2,83 GHz, 1333 FSB, 12 MB za trochę ponad 100 zł i adapter. Ciekawe czy poleci na moim Asusie P5B bez dogrywania mikrokodów. No i czy box intela da radę, ale raczej tak skoro mój C2D E6300 zamiast na 1,8 lata na 3,2 i jeszcze się nie usmażył...

#procesory #lga771 #lga775 #xeon
  • 8
  • Odpowiedz
@mqmq: Nic nie kopię :c Bo Xeony są tanie i bardzo wydajne, od kiedy okazało się, że można je zamontować pod lga 775 zamieniając ze sobą 2 piny w podstawce to się boom zrobił.
  • Odpowiedz
@mqmq: Kurde właśnie nie wiem, trochę na siłę wziąłem procek bo okazja i nie chciałbym już w chłodzenie inwestować, jeśli już to coś taniego, co polecisz? Nawet ten HE924 przy drogi na ten moment, a i podobno montaż i demontaż to porażka. Cisza nie koniecznie bo i tak mam 2 wiatraki 120 mm głośne stosunkowo no i odrzutowiec przy karcie graficznej :c Sama pasta Zalman STG-2 czy jakoś tak ze 20
  • Odpowiedz
@mqmq: No to mijałoby się z celem... Na ciszy mi nie zależy, ale czy jakieś chłodzenie do MAX 50 zł, lub 30 + pasta Zalmana będzie lepsze od tego intelowskiego?
  • Odpowiedz