Wpis z mikrobloga

Słychać @Grzesiok wycie? To znakomicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szoszon uczepił się jak komar i myśli, że mi na samopoczucie wpływa jakiś zakompleksiony random z portalu ze śmiesznymi obrazkami xD
Bo uwaga... nazmyśla mi o samochodzie i wyzwie mnie od rolników specjalnie koloryzując.


Chłopcze, odpisuję Ci i się bawię tylko dlatego, że mam czas w pracy a na tym portalu od kilku miesięcy nuda i nic się nie dzieje a tak to zawsze jakaś rozrywka mimo, że z Tobą to niskich lotów rozrywka.

Przypominam, że to Ty poświęcasz swój czas na długie wpisy, sklejanie obrazków i dokładanie do nich tekstu itp. więc jeśli już ktoś się kompromituje i kogoś piecze czy jak to napisałeś "dupa pękła" to właśnie Tobie, przykro mi ale zdradzasz się tym ciągle. Widać, że o niczym innym nie myślisz tylko o mnie i chcesz uratować własne obite ego tym, że nawymyślasz nt. samochodu czy tego że jestem rolnikiem iksde.

P.S. Typie ja wiem, że siedzisz zapewne na jakiejś farmie trolli ale daj spokój już z tymi zza Bugu zwrotami: "wszyscy", "wyjaśniliśmy" itd.

P.S.2. Możesz udawać ale i tak widać Twoją twarz pod przykrywką, masz podgląd niżej xD

#ukraina #woja #rosja #ukrofil #ukrofile
dzidek_nowak - Słychać @Grzesiok wycie? To znakomicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szoszon uczepił si...

źródło: 3e2f7816b2b08e1e537d7d17ac26f957f28ff88d805597bc95efbbcd4e7262cb

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz