Wpis z mikrobloga

Jakoś sobie nie wyobrażam zasypiać w jednym łóżku z kobietą swojego życia przez resztę życia, ja w czasie snu czasem #!$%@? taki cyrk że budziłaby się z wrzaskiem każdego dnia. Podziwiam rozwiązania królewskie i azjatyckie, czyli osobną sypialnię dla drugiego partnera i ew tylko na seks się schodzą.
Można by wtedy ujmować sprawę rzeczową np Judyta dzisiaj spłodzę potomka, przygotuj kondomy, dużo kondomów i od razu byłoby wiadomo o co cho
  • 13
  • Odpowiedz
@Uuroboros: yhm... cudowny azjatycki pomysł.
Mam kolegę w wieku 35 lat, który ma dwa kaszojady świeżo wyplute. Śpią oddzielnie w wielkim domu "bo oboje nie mają siły" (a tak naprawdę to jej się nie chce i ma jaja w tym związku). Chłop w każdej delegacji pierwsze co robi to leci na masaż z happy endem byleby znów poczuć bliskość kobiety. (_ )
  • Odpowiedz
@Uuroboros jeszcze mi tylko dzieciaku powiedz po co te kondomy do robienia dziecka xD
coś tam słyszałeś o tym sexie ale nie za bardzo wiesz o co chodzi. koledzy w piaskownicy powtarzali sex, kondon i teraz powtarzasz?
  • Odpowiedz
@Nester86: @justkilling Koledzy widzę nie są zaznajomieni z twórczością wielkiego grubasa i wizjonera - Walaszka. Galaktyczne lektury, odcinek 3, chociaż dla ogółu społeczeństwa to może być chłamem.
  • Odpowiedz
Galaktyczne lektury, odcinek 3, chociaż dla ogółu społeczeństwa to może być chłamem.


@papoj: raczej dla każdego normalnego człowieka to chłam xD
  • Odpowiedz
@Nester86: wiadomo, nie wiem nic bo jakis random na wykopie tak napisal. Zrob krok dalej, pokaz nam wszystkim pozycje do spania z kobieta, ktora bedzie jej odpowiadac, a zarazem bedzie wygodna dla niego.

Nie odpiszesz merytorycznie, bo nie masz nic do dodania, inaczej bys to zrobil juz wczesniej, bo wygodnie to sie spi samemu, a nie gdy albo masz przygniatana reke, zabierana koldre, przez przytulanie goraco etc. Dawaj, zadziw mnie,
  • Odpowiedz