Wpis z mikrobloga

#gry Skończyłem Arkham Knight i się zastanawiam... jakim debilem trzeba być by zlecić temu samemu studio co zrobiło tak świetną fabularną grę akcji zrobienie generycznej gry-jako-usługi od której się rzygać chce i tylko zasługuje na wtopę finansową.

Warner Bros. powinien zwolnić tego co podjął taką decyzję, ha tfu mu na mordę.

https://store.steampowered.com/app/315210/Suicide_Squad_Kill_the_Justice_League/ co za syf.
Pobierz EndThis - #gry Skończyłem Arkham Knight i się zastanawiam... jakim debilem trzeba być...
źródło: e3333
  • 4
@EndThis: Giera byłaby jeszcze bardziej zajebista, gdyby dodali tam mechanikę skrytobójstwa z Assasins Creed ( ͡º ͜ʖ͡º)
Mimo to na swoje lata grafika trzyma poziom.
@EndThis: Przecież ten Arkham Night to koncepcyjna porażka. Połowa gry to jazda tym batczołgiem i nawalanie się z pojazdami wroga. Złomu w Gotham więcej niż w Bahmucie. Ja przy tym wysiadłem, za to Arkham City wspominam całkiem miło.
Przecież ten Arkham Night to koncepcyjna porażka. Połowa gry to jazda tym batczołgiem i nawalanie się z pojazdami wroga. Złomu w Gotham więcej niż w Bahmucie. Ja przy tym wysiadłem, za to Arkham City wspominam całkiem miło.


@snappik: Mogli zrobić z tego coś na wzór AC, aż ta gra się o taki styl skradankowy prosiła.