Wpis z mikrobloga

zabrałem się za oklejanie, umyłem, odtluscilem i zmarnowałem jakieś 3,
może 4 metry folii zanim nauczyłem się, jak działa i jak się na niej pracuje ¯_(ツ)_/¯
wyszło spoko, jutro będę oklejal dach i może coś jeszcze, jak czas na to pozwoli.
będę zdawał relacje z dalszych prac, trzymajta się ogulem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#stepujacymechanik #diy #motoryzacja #samochody ##!$%@?
McBreed - zabrałem się za oklejanie, umyłem, odtluscilem i zmarnowałem jakieś 3,
 moż...

źródło: temp_file4810106754431140910

Pobierz
  • 102
@McBreed: oo to jak już się tak rozpedzasz, to chyba nie okleisz na zamkniętych drzwiach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chciałem powiedzieć, że współczuję i to szalony pomysł robić to na dworze. Ale zaraz sobie przypomniałem że też tak robiłem, a jutro wrzucę zdjęcie gdzie silnik składałem ostatnio xD
@McBreed: nie mam ale przeraza mnie to pytanie, bo chce miec xD
Szukam jakiegos straszego francuza na reklame, ale to nie tego za duzo.
sorry za brak polskich znakow ale pisze z kompa, bo ten nasz cudowny serwis nie dziala na androidzie dzis
via Android
  • 0
@PiotrFr szukaj tundry w USA, może troszkę mniej kompaktowy, ale za to jaki dostojny ( ͡º ͜ʖ͡º)
już działa, bo mi się też wysypał wcześniej i myślałem, że to wina mojego pixela, ale jednak wypok się rozkraczyl
via Android
  • 1
@WrzeCiOna folia ma pamięć, jak odcisniesz na niej rękę, to zostaje slad, a jak zaczniesz ja podgrzewać, to wraca do pierwotnego stanu i w taki sposób pozbywasz się zagnieceń folii, jeśli jakieś zrobisz