Wpis z mikrobloga

  • 0
@blasted: nie przepadam za nimi, posłucham raczej z ciekawości. Bardziej mnie ciekawi nowa Vesania, a przed chwilą premiery płytowe miało Morowe i Behemoth, więc na brak dobrych płyt w tym roku raczej narzekać nie będę.
@blasted: i jak wrażenia z nowego frontside? :D Panowie muszą być dumni z nowego materiału... aż tak dumni, że na koncertach grali tylko 2 nowe kawałki. :D
@rss: Wiesz co, Legenda na żywo brzmi świetnie. Myślałem, że wokal Aumana to zasługa panów od produkcji a tu miłe zaskoczenie. A całej płyty nie słuchałem.
@blasted: znajomy, który zawsze bronił Frontside przed naszymi heheszkami ("Ej, Marcin, co tam nowego w usychających kwiatkach miłości?") jest teraz zirytowany, bo ten zespół co chwilę mu wytrąca oręż z ręki - a to #!$%@?ą nową płytą, a to samozadowoleniem (2 kawałki na setliście - WOW), a to gimbozagrywkami ("ej, patrzcie, to będzie setlista na koncercie - nauczycie się tekstów i pomożecie śpiewać?" :| ). :D VS z nową płytką dał
@rss: No zgadzam się z tym wytrącaniem oręża, panowie się zaklinają, że mają w dupie hejty i w ogóle to jest ich sprawa co grają - a z takich stwierdzeń to proste do stwierdzenia , że w dupie mają fanów.
@blasted: kurde, czyli nie tylko ja jestem pełen obaw... :/ Cholera no, zobaczymy. Chcę wierzyć, że skopią dupę, no ale z drugiej strony to już nie Corruption (a gdy nagle zostawia Cię cały skład - w tym współzałożyciel - to wiedz, że coś złego się dzieje).