Wpis z mikrobloga

#ketamina #mefedron #mixy #narkotykizawszespoko

Siema, zamierzam przyjąć nosem ketamine i przychodzę z zapytaniem - jak to dobrze ogarnąć (nie mając wagi), aby doświadczyć K hole?

Dodam, że wczoraj w nocy został przyjęty lajn ciut powyżej małej a poniżej średniej grubości, około 5/6 cm, czyli obstawiam może (słowo klucz, bo wiadomo, że bez wagi to mogę się mylić) do 50mg.
Potem po około 2,5h od wzięcia, została przyjęta donosowo mała taka może 4cm i małej grubości kreska mefedronu. I tak łącznie w około 3h, 3 takie kreski zostały przyjęte.

A więc - jak myslicie? Czy dziś to nie wpłynie na próbę podjęcia doświadczenia K hole? I czy jeśli mi się uda tego doświadczyć - czy mogę połączyć z mefem, już
po podróży?

Sory, że takie długie, ale wolę się dowiedzieć, niż później źle się czuć albo żeby coś się stało.

(Jak coś, to doświadczenie mam duże i w stimach, psychodelikach średnie, a w euforykach również duże. Dysocjanty takie małe doświadczenie bardzo)

Serdecznie pozdrawiam i z góry dziękuję za odp. każdego z was.
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@Aqvis: a okej. Tylko kurde sęk w tym, że dziś to taki ostatni najlepszy moment.
A wiesz może, czy w takim razie kreska na przekątna telefonu starczy, żeby tego doświadczyć? Czy może okazać się za mało?
  • Odpowiedz
@mloda_dama: Kup sobie jednak wagę, albo przynajmniej takie łyżeczki, co odważają mniej więcej X mg. Bez tego to tylko stopniowe zwiększanie dawki aż do uzyskania pożądanych efektów xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Kresse wagę mam, ale nie w miejscu w którym aktualnie się znajduję. Ogólnie zrobiłam na przekątna telefononu, około 14cm lajn, do tego cienki. Po kilku min dosypałam tak może z 10mg, myślę że 100mg osiągnęłam, ale możliwe że ten mój wczorajszy wypad z ketą i mefem miał wpływ na dzisiejszy trip
  • Odpowiedz
  • 1
@Jakis_Leszek byłam w kosmosie, oglądałam gwiazdy. cały pokój był jedynm wielkim niebem. Jeździłam kolejką pod ziemią - taką jak w kopalniach.
Latałam dwa razy niczym ptak albo dron, przy taflach rzek i zmieniałam punkt widzenia, na taki do góry nogami.
Były greckie budynki, kolumny, bluszcze i mrok, a na dole płynęła woda.
Były też wysokie budynki, a u dołu padało na nie białe światło, to było na takiej jakby ulicy (ale coś jak na nagrywkach, że tekturowa). Później światło zmieniało się na takie jak w ledach - niebieskie, zielone i czerwone.
Byłam też w śpiworze, w tunelu wykopanym w śniegu.
Jeździłam też taką kolejką, jakie są w górach, gdy chcesz wjechać na
  • Odpowiedz
@mloda_dama: na Ketamine tolerancja rośnie szybko. Po połączeniu najpierw mef a pózniej K trudniej o k-hole i mocniej serce obciąża. Poczekaj aż będziesz miała wagę i od razu wal tyle ile napisałem. To co opisałaś było bardzo blisko khole
  • Odpowiedz