Wpis z mikrobloga

  • 0
@qfeel nie do końca się znam, ale mam wrażenie że większość dostępnych hulajnóg ma jadorazowe baterie. w każdym razie, wracając do pytania to chciałbym hulajnoge z baterią wymienną jak w dronie.
@czteroch: W8idziałem w życiu dwa modele z wymiennym p&p aku. Tą, i jakiegoś "amerykańca" za cenę używanego samochodu. Może zweryfikuj wymagania odnośnie trudności wymiany aku, Zwykle to parę śrubek.
@czteroch: w 99% można naprawić albo wymienić. To po prostu kolejna "cegiełka" przykręcana do urządzenia z łatwiejszym albo ciut trudniejszym dostępem. Jak nie są dostępne gotowe zamienniki do wymiany to są magicy (na olx), którzy wymienią Ci komplet ogniw w razie śmierci pakietu (pakiet zwykle jest zbudowany z ogniw 18650) i wracasz na drogi.
Przy okazji, na swojej zrobiłem na ten moment 15500 km i aku dalej żyje i nie widzę,
@czteroch: 100 nie osiągnie, to zawyżona wartość.

I tak jak pisze kolega @25802117 baterie długo żyją jeśli nie masz wady fabrycznej która powoduje szybką awarię akumulatora albo nie utopisz hulajnogi to spokojnie zrobisz na niej tysiące kilometrów, nawet na zwykłej Xiaomi M365.