Wpis z mikrobloga

RED IS BAD, producent Polskiej odzieży patriotycznej wypuszcza limitowaną serię koszulek ,,Keep calm and f**k Stepan Bandera ", ,,Ludobójstwo Wołyńskie " Zamówienia można składać wyłącznie do 16.07.2023 (po tej dacie produkt znika ze sklepu). Wysyłka zamówień rozpocznie się od 26.07.2023. Cały dochód z koszulki zostanie przeznaczony na budowę pomnika ofiar ludobójstwa wołyńskiego na Powązkach Wojskowych w Warszawie, o który stara się Stowarzyszenie "Wspólnota i Pamięć". #neuropa #ukraina #polska #historia #wolyn #ludobojstwo
Majonezowy-fejm22 - RED IS BAD, producent Polskiej odzieży patriotycznej wypuszcza li...

źródło: Bandera-1

Pobierz
  • 121
@Majonezowy-fejm22: To zdecyduj się - przyjeżdżają bogaci czy biedni krzyczący "daj, daj, daj, daj"?

Jeśli przyjeżdżają bogaci to tym lepiej. Każdy kraj przyjmuje bogatych imigrantów z otwartymi ramionami, bo przywożą swój kapitał.

Jeśli natomiast przyjeżdżają biedni krzyczący: "daj, daj, daj, daj" to mi wszystko jedno, bo jestem okradany przez rząd i dymany przez własnych współobywateli już w takim stopniu, ze serio nie robi mi to wielkiej różnicy. Nawet lepiej, ze przyjeżdżają
@malinq: Przestań jęczeć, piecze cię zad bo będzie koszulka z c**lem banderą i twoi bracia z ukrainu będą urażeni. A ty jako zawzięty miłośnik ukrainu zrobiłbyś wszystko aby zapomnieć o tym co ich bohaterowie zrobili Polakom. Nawet gdybym to ja za własne pieniądze wypuścił serię koszulek o tematyce Wołynia to i tak byś jęczał. A więc skończ już płakać, koszulki są w sprzedaży. Ludzie będą je kupować a dochód nie pójdzie
Przestań jęczeć, piecze cię zad bo będzie koszulka z clem banderą i twoi bracia z ukrainu będą urażeni. A ty jako zawzięty miłośnik ukrainu zrobiłbyś wszystko aby zapomnieć o tym co ich bohaterowie zrobili Polakom. Nawet gdybym to ja za własne pieniądze wypuścił serię koszulek o tematyce Wołynia to i tak byś jęczał. A więc skończ już płakać, koszulki są w sprzedaży. Ludzie będą je kupować a dochód nie pójdzie na
@Blackmore: Każdy kraj przyjmuje bogatych imigrantów, tak my również ich przyjmujemy. Problem w tym że żerują na Polsce. xD Ale dla ciebie to nie jest problem. Przyjeżdżają biedni i bogaci, wiedzą że dostaną wszystko za free a więc jadą do Polszy mimo że w miejscu gdzie mieszkają nie ma żadnych działań wojennych.Cytuję: Nawet lepiej, ze przyjeżdżają jacyś Ukraińcy, bo przynajmniej mniej moich podatków będzie na polskie samotne matki.... I wszystko jasne.
@Majonezowy-fejm22: czyli Ty bezpodstawnie możesz stwierdzać, że mnie boli koszulka z banderą i nazywam Ukraińców swoimi braćmi, bo nie wspieram oszustów? Ale jak ja nazwę Cię putinowskim pachołkiem, bo powtarzasz jakieś chore fanaberie to boli co? xD

I nie, nie korzystam z usług pisowskich kolegów

Poza tym jakikolwiek kontakt != bezpośrednia współpraca przy okradaniu budżetu państwa

Dołączył 1 rok i 3 mies. temu


Przypadek #!$%@? xDDDDD
@Sisal: Nie możesz porównywać wojny z czwartej dekady XX wieku do wojny z trzeciej dekady XXI wieku.

W pierwszej połowie XX wieku Niemcy mieli bardzo wysoką dzietność, rodziło się mnóstwo dzieci, a społeczeństwo było młode. Mogli sobie paradoksalnie pozwolić na taki "luksus" jak wojna, ponieważ młode kobiety w czasie wojny nie uciekały masowo do gorącej Hiszpanii, a w samych Niemczech było mnóstwo dzieci. Po wojnie z każdym rokiem kolejne zastępy młodzieży