Wpis z mikrobloga

Hej, Wykopkowicze

Jest sprawa, szukam telefonu w przedziale cenowym 1,5-2 k. Czego oczekuję? Mocnej baterii i w miarę ogarniętego aparatu. Generalnie dużo dzwonie, dużo piszę, siedzę na necie, bank, mniej przeglądam SM i totalnie mało gram. Jeśli mam możliwość to i tak korzystam z komputera. Byłoby dobrze, gdyby miał to 8 RAM i 256 pamięci. Ewentualnie 128 aby można dołożyć kartę pamięci. Póki co zainteresowały mnie:
POCO X5 PRO
NOTE 12 PRO +
Jak w tych smartach ze stajni Xiaomi jest ze wsparciem? Czy są w ogóle warte zainteresowania? Może ktoś bardziej ogarnięty doradzi coś innego/lepszego.

#smartfon #smartfony #telefony
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@cyper: Ja się na tym za bardzo nie znam, ale te 2 modele wydają się sensowne :)
Za niedługo ma mieć premierę Nothing Phone 2, więc może jeszcze się wstrzymam.
  • Odpowiedz
  • 1
@cyper jednak kupiłem Nothing Phona. Obejrzałem parę filmików, pogadałem z mądrzejszymi ode mnie i w sumie w cenie 12+ lepiej było kupić to. Lepszy procesor, lepszą wydajność, długie wsparcie. Aparat porównywalny. Minusy to brak Jacka i slotu SD, ale tego 2 w Xiaomi też nie ma
  • Odpowiedz
  • 0
@Smietan01 dzięki za feedback. Ja cały czas tłukę sie z myślami czy zmieniać i jaki budżet jeśli sie zdecyduje. Możesz zawołać za jakiś czas jak sie sprawuje :)
  • Odpowiedz
  • 0
@cyper teraz w xkomie jest promka na niego, dlatego się zdecydowałem.
zaś porównując X5 pro i 12+, to chyba faktycznie ten 2 jest bardziej opłacalny. lepszy aparat kosztem porównywalnego procka jest do akceptacji.
ale jeśli miałem dać 2 za Xiaomi to wolałem dać 2 za nic ????
Dam znać za jakiś czas jak tam się sprawuje
  • Odpowiedz
  • 0
@Smietan01 o dziwo cały czas trzyma cenę mimo wypuszczenia serii 40. Dla mnie też to 2,5k to sporo za telefon, wolę kase rozpieprzac na inne rzeczy, ale przez raty zero to mniej boli :)))
  • Odpowiedz