Wpis z mikrobloga

Co to znaczy zły charakter? Co to tak właściwie znaczy? Jak do tej pory żaden normik nie był w stanie zdefiniować, co ten mityczny zły charakter oznacza.
Znaczy że co? Przegryw bije ludzi? Jest niemiły wobec ludzi? Jest wulgarny? Obraża innych? Zły charakter to takie ogólne określenie które oznacza wiele (często subiektywnych) cech. Dużo łatwiej zdefiniować niski wzrost - poniżej średniej krajowej. Tak samo jak brzydotę, bo każdy ma ogólne wrażenie o czym mowa. Ale zły charakter? To temat rzeka.
W najlepszym wypadku, normiki podają przykład śmieszków oraz gorzkich żali wypisywanych na wykopie. Tylko, że tutaj mamy mały problem. Pisanie głupot w internecie nie jest odzwierciedleniem prawdziwej osoby. To jest ekwiwalent myślenia, że komik na scenie śmieszkuje z ludzi na porządku dziennym, ponieważ w pocieszny sposób obraża widownię. Jeśli ktoś myśli, że wykopek w prawdziwym życiu zachowuje się jak tutaj, to chyba ktoś za mało wychodzi z domu.
Z resztą, normiki traktują siebie nawzajem jak gówno i jakoś nikt im nie zarzuca złego charakteru.
#przegryw #blackpill #bekaznormictwa #zwiazki #logikarozowychpaskow @BlackpillRAW @Pozytywny_gosc
  • 12
  • Odpowiedz
@Umcia_Umcia: To jest cope bo ludzie wierzą, że "świat jest sprawiedliwy" dlatego każdy komu się nie udaje musi coś źle robić. Przecież niemożliwe, że niektórzy przegrywają przez czynniki na które nie mają wpływu. Przypominam, że zbrodniarze wojenni, gangsterzy, seryjni mordercy mają kobiety.
  • Odpowiedz
@Umcia_Umcia: ja bym powiedział przede wszystkim to że nie akceptowanie siebie, brak wiary w siebie, a jednocześnie lokowanie winy za własne niepowodzenia w świecie zewnętrznym, obwinianie innych, plzdowatosc, brak pewności siebie, nieumiejętność podejmowania decyzji, bycie cichym, wycofanym, brak przebojowości, brak walki o swoje, brak własnego systemu wartości i nie kierowanie się nim, nieumiejętność prowadzenia rozmowy, bycie nudnym. I pewnie sporo jeszcze pominąłem rzeczy
  • Odpowiedz
@Umcia_Umcia: na bardzo krótka metę. Z resztą ja mam swój przykład. Od 6 lat wyglądam tak samo a jakoś dużo rucham dopiero od 3 lat jak ogarnąłem swój mental, przeszedłem terapię i nauczyłem się gadać z babami
  • Odpowiedz
Co to znaczy zły charakter? Co to tak właściwie znaczy? Jak do tej pory żaden normik nie był w stanie zdefiniować, co ten mityczny zły charakter oznacza.

@BlackpillRAW


@Umcia_Umcia: Dziękuję za zawołanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli mówimy tutaj o charakterze w kwestii czynnika warunkującego pozycję w hierarchii stada oraz dostęp do samic, to IMHO "zły charakter" zdefiniowałbym poprzez następujące cechy:
-uległość wobec innych
  • Odpowiedz
nie akceptowanie siebie

brak wiary w siebie


A normictwo które wiecznie porównuje się do innych? Laski obsesyjnie porównujące się do modelek z instagrama?

obwinianie innych, plzdowatosc
  • Odpowiedz