Wpis z mikrobloga

patrząc po tych zestawieniach i zapowiedzianych/zleakowanych zawodnikach mam wrażenie, że clout celuje już nie tylko w grono małoletnich odbiorców ale też w tych starszych, ciekaw jestem jak to finalnie będzie wyglądać bo patrząc póki co karta mi się w ogóle nie klei xD
.
1. Sarara vs Silva stypiarz vs lekki poddymiacz,
2. Najman vs Fanfaja zadymiarski performance na konfie,
3. Nikita vs Honey/QOTB co będzie totalną żenadą/stypą konferencji i octagonu,
4. Crazy vs Labryga konfa stypa przy lekko napiętej atmosferze, ale spoko walka,
5. Parke vs ???
6. Bomba vs ??? tutaj bym łączył właśnie Parke z Bombą, bo dymogenne zestawienie ale wynik walki do jednej bramki,
7. Bartman vs ???
.
pomijając już całą aferę czeczeńską to ogólnie nie ma tutaj zestawienia co by mnie niesamowicie podniecało i było czym co chciałbym zobaczyć i jak na ten moment jako miłośnik dymów i patologii oceniłbym to jako 6/10 za Bombę, Najmana i Parke
.
co wy mireczki i mirabelki myślicie na ten temat?

#famemma #highleague #cloutmma
  • 10
  • Odpowiedz
@LewitujacyBanan: Mnie osobiście nie przekonuje żadne z tych zestawień które podałeś. Niby Najman vs Fonfara ma być dymogenne, ale jakoś tego nie czuję, no i wiadomo kto to wygra już przed walką. Najman to może wygrać co najwyżej z daro lwem albo chłopami koło 50tki którzy nigdy nic nie trenowali i są lżejsi 20kg
  • Odpowiedz
@LewitujacyBanan: zrobiliby parke vs jeden po drugim labryga mma, crazy w k1 i na koniec bomba ale parke musi wyzerować 4pak przed walką i zawiązują mu 1 rękę w k1 a i tak by to wygrał
nie wiem jaki sens ma robienie walk mocny zawodowiec vs freak
  • Odpowiedz
@qetua: tutaj jest jedynie sens zadymiarski, Parke bardzo dobry zadymiarz, a jak wiadomo dymy generują hype na walkę
@c0rsack: rzeczywiście, zapomniałem o nim
@BiednyJohny: zobaczymy jak to wyjdzie ale myślę, że Najman nie będzie cicho siedzieć i będzie zaczepiać oraz podgryzać więc konflikt może się rozpalić, a Fanfaja się w końcu #!$%@? i rzuci kilka epitetów w stronę Ojca Freaków
  • Odpowiedz