Wpis z mikrobloga

Gdzie w poście masz napisane o tym że nie było umowy?


@niezdiagnozowany: w całym wpisie nie ma o niej słowa więc zgodnie z zasadami języka polskiego uznaje się jej brak, braku nie trzeba potwierdzać, potwierdza się obecność że też aż takich podstaw nie wiesz xD
@Deska_o0:

w całym wpisie nie ma o niej słowa więc zgodnie z zasadami języka polskiego uznaje się jej brak, braku nie trzeba potwierdzać, potwierdza się obecność że też aż takich podstaw nie wiesz xD


Czyli rozumiem, że pisząc post na grupie o czarnej grupie wynajmujących najpierw trzeba napsiac że SIE MIALO UMOWE ( ͡° ͜ʖ ͡°). Bo przecież to jest niespotykane, rzadko ktoś ma umowę jak wynajmuje
@Deska_o0:

pisałem ci trzy bądź cztery razy że nie,


Nie widziałem, Twoim zdaniem nie zawarto wgl umowy.

to jak z tym Sławawa? Dowiem się w końcu?


Nie wiem co to znaczy, z kontekstu mozna wywnioskować, że moze byc to byc okreslenie jednego z wynajmujących, który ładował hulajnogę elektryczną w mieszkaniu. Ewentualnie to moze byc jakas autokorekta.
Twoim zdaniem nie zawarto wgl umowy.


@niezdiagnozowany: oczywiście

Nie wiem co to znaczy


@niezdiagnozowany: szkoda że nie chcesz się podzielić ale mogłeś to napisać kilka wpisów temu
Jeżeli ktoś będzie czytał i zna znacznie słowa Sławawa proszę o informację podoba mi się to słowo i chciałbym je poznać
@Deska_o0:

oczywiście


dlaczego tak uwazasz?

szkoda że nie chcesz się podzielić ale mogłeś to napisać kilka wpisów temu

Jeżeli ktoś będzie czytał i zna znacznie słowa Sławawa proszę o informację podoba mi się to słowo i chciałbym je poznać

a o to moja cała wypowiedz, bez wyciecia z kontekstu i manipulacji Pana Deski ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Nie wiem co to znaczy, z kontekstu mozna wywnioskować, że
Taki offtop/ciekawostka - ładowanie hulajnogi elektrycznej tworzy zagrożenie pożarowe tylko kiedy masz jakiegoś bubla za 500 zł z aliexpress. Ktoś kiedyś chyba nawet na wykopie to tłumaczył, że w podróbach jakaś płytka odpowiedzialna za pomiar napięcia (?) mierzy je na zasadzie "mniej więcej", co może powodować przegrzewanie baterii podczas ładowania, co przy starych/dupnych ogniwach może doprowadzić do zapłonu. W hulajnogach "markowych", czy kosztujących więcej niż kilkaset złotych problem nie istnieje. Dlatego też
@niezdiagnozowany: no wiadomo że jak jakiś random wrzuca w żaden sposób niezweryfikowany bełkot na losową grupkę info o tym jak to mu ukraińcy #!$%@? mieszkanie to na 100% prawda, nikt nie kłamie w internecie przecież i trzeba w to wierzyć i przekazywać dalej, przecież nikt nie ma interesu w tym żeby ukazać ukrainców w złym świetle aktualnie