Wpis z mikrobloga

@Hrjk: Ale w bloku gdzie masz parzyste numery klatek jak wjeżdżasz na parking obok zajazdu dla postoju taksówek, to potem droga prowadzi na chodnik wzdłuż klatek schodowych i prowadzi właśnie do tego miejsca. xD
  • Odpowiedz
@mroz3: jeżeli to kreda w sprayu to dobry pomysł, cały samochód trzeba było wymazać żeby właściciel dostał zawału widząc go z daleka xd
  • Odpowiedz
@mroz3 pytanie z innej beczki, gdzie niby dalej prowadzi ten chodnik? Nie widzę żadnych pasów ani chodnika tylko ulicę. Dlaczego ten kierowca miałby myśleć że robi coś złego skoro ten chodnik kończy się nawet uskokiem?
  • Odpowiedz
@Strzelec_wyborowej: niestety każdy w tym mieście ma swoją rację, problem jest gdy ma rację tylko w swojej głowie tak jak tutaj

Dziś kobieta jadąca rowerem mi nawrzucała przez okno że jej zastawiłem przejazd ścieżką rowerową jak skręcałem w prawo (włączałem się w ruch). Miałaby rację gdyby nie to że ona jechała ulicą xD
  • Odpowiedz
@kjungst: nie zesraj się psycholu, nawet jakby zaparkował na 20 psach to nikt nie ma prawa mu zrobić nawet ryski. Jak komuś takie coś przeszkadza to jest c$#!em i powinien się leczyć. Szkoda że nie ma dożywocia czy nawet kary śmierci za zniszczenie nawet np lizaka czy 2złotówki (nawet jeśli są to własne pieniądze i zostały zniszczone pokryjomu) Odrazu wojownikom odechciałoby się robić awantur i nauczyliby się szacunku do pieniędzy,
  • Odpowiedz
@ANTYPOLAND o. widze, ze bezstresowo wychowany. sa pewne, niewypowiedziane zasady na tym swiecie. i jak jestes taka pipa aby parkowac ludziom w przejscuach to musisz sie liczyc z niezadowoleniem ludzi. czasami jest to odgiete lusterko, czasami trudno odklejana naklejka #!$%@? na szybie. I kazdy ma w dpie to że ciezko pracowales na swoj samochod. przestrzegaj zasad jak wszyscy inni, to nic Ci sie nie stanie.
  • Odpowiedz