Wpis z mikrobloga

@92cel: dokładnie. Jest jak jest i może taki mem jest zgodny z prawda ale po co wyśmiewać wygląd?
Mi tam wygląd Mirków "wsiorybka". Interesuje mnie co sie wyprawia na samym Mirko.
Mirki niby tacy mondrzy, bo tu siedzą. niby oglądali wykład Schumana aka Bezmienowa ale dają się robić przez rosyjską propagandę antykobiecą jak małe dzieci, sami oczywiście wytykając jak to kobiety na różnych grupach na facebooku nienawidzą mężczyzn.
I sami nie
  • Odpowiedz
@4pietrowydrapaczchmur: Oczywiscie, że tagi #przegryw i #blackpill to odpowiedź na walczące feministki jadące po facetach, jest dużo analogii i podobnych zachowań.
Tylko powiedz czego oczekujesz? Że kobiety będą miały swoje feministyczna grupy, będą hejtowac facetów i traktować ich jak bydło a faceci mają się zamknąć i nie robić swoich analogicznych grup?
Tak ciężko zrozumieć, że zanim powstał pierwszy post na tagu #blackpill to feministki jechały po facetach już od 20 lat?
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: Ale co tu jest do wyjaśniania? Są grubi i nie dbają o siebie - no trudno.
Ważniejsze jest to, że niby jesteś tolerancyjna i nowoczesna a wyśmiewasz kogoś za wygląd. Jak można się nie zgodzić z tymi chłopakami skoro pokazujesz, że mają 100% racji.
  • Odpowiedz
@92cel: Przeczytałeś chociaż te teksty czy tylko skupiłeś się na zdjęciu? Widzę, że logiczne myślenie i wyciąganie wniosków to nie jest twoja mocna strona xD Widzę, że dla wykopków memy to zbyt wysoka półka do zrozumienia... chyba was przeceniłam xD

Szkoda, że tak samo krytycznie nie reagujesz na memy związane z p0lkami. Uwielbiam taką hipokryzję xD
  • Odpowiedz