Wpis z mikrobloga

@saakaszi z kolei albus dumbeldor mówi „Nigdy się nie ma za dużo skarpetek. Minęło jeszcze jedno Boże Narodzenie, a ja znowu nie dostałem ani jednej pary. Wszyscy wciąż dają mi książki.”
  • 0
W 1966 Janusz Korwin-Mikke zawarł związek małżeński z Ewą Mieczkowską, ze związku tego ma dwóch synów: Ryszarda (ur. 1968) i Krzysztofa (ur. 1971). Po rozwodzie w 1973 związał się z Małgorzatą Szmit (ślub kościelny w 1993), z którą ma troje dzieci: Kacpra (ur. 1974), Jacka (ur. 1977) i Zuzannę (ur. 1982). Z dwóch innych nieformalnych związków ma córki Korynnę (ur. 1983) i Nadzieję (ur. 2011) oraz syna Karola (ur. 2013)[164][165][166]. W 2016
  • 0
@officer_K Gierek mówił o drugiej Polsce, Wałęsa mówił o drugiej Japonii, Tusk o drugiej Irlandii, Kaczyński o drugiej Turcji, a Korwin na to: Polska drugą Ugandą. Swoją drogą czy Uganda to jeden z niewielu jawnych sojuszników, który został Rosji, a Ugandyjczycy nie mieli bronić Moskwy przed Prigożynem?
  • 0
@saakaszi: Pytanie, czy był niewierny w sensie katolickim? Bo któraś żona mu umarła, z którąś żył bez ślubu a z którąś tylko cywilny. Kto wie?
  • 1
@look997 jeśli był wdowcem to spoko, ale dla Kościoła posiadanie tylko ślubu cywilnego = życie na kocią łapę czyli w stanie permanentnego grzechu, tak samo związanie się po rozwodzie z drugą osobą (o ile z rozwiedzionym małżonkiem miało się też ślub kościelny).