Wpis z mikrobloga

  • 4
@Queen14K jeżeli się dogadasz z firmą monterską to bez problemu zrobią montaż na 2 podejścia (najpierw instalację, a później urządzenia), kwestia dogadania. To normalna praktyka
  • Odpowiedz
@Queen14K: tak. Znajdź sobie docelowego instalatora, przyjedzie pokaże gdzie masz wykuć Potem w czasie remontu jak wyżłobienia będą gotowe podjedzie wrzuci rury i o. Tylko że przez te kilka miesięcy będą wystawać ze ściany :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Xargo1: @Iskaryota @niegwynebleid jeszcze do nikogo się nie odzywałem odnośnie klimy. Nie będę jej montował ze względów finansowych. Będę miał ekipę od remontu i chciałem ich poprosić o to. Martwiłem się też czy ciepło przez to by nie uciekało? Jak to wygląda?
  • Odpowiedz
@Queen14K ciepło nie będzie uciekało, ale niech ci to zrobią ludzie od klimy. muszą mieć odpowiednie rury i odpowiednie spadki.
panu mieciowi bym nie uwierzył.
ciepło nie pójdzie, bo się niczym nie będzie różniło od finalnej instalacji
  • Odpowiedz
@Queen14K Klimka jest względnie tania, warto zainwestować, poszukaj lokalnie instalatorów i poproś o wycenę ;) u mnie za 4 jednostki 5kw wziął 10k razem. Ale to eko, bo inny wycenił na 16k więc podziękowałem ;)
  • Odpowiedz