Wpis z mikrobloga

Eh, no i nie ma na kogo głosować w tych wyborach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Szkoda, że taka partia o której pisałem z chatGPT nie ma szansy na powstanie i jest zbyt utopijna, bo pomysł wraca do mnie już chyba od pół roku jak tylko zdarzy mi się (z rzadka na szczęście) pomyśleć o polityce..
Jak się komuś będzie chciało przeczytać to co na obrazku, to dajcie znać co myślicie i czy idziecie w tym roku do urny, bynajmniej nie krematoryjnej.
#wybory #polityka #konfederacja #pispojednozlo #przemysleniazdupy
Nexiu - Eh, no i nie ma na kogo głosować w tych wyborach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Szkoda, że taka ...

źródło: utopijna-partia

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Nexiu: Jak nie masz na kogo głosować, to głosujesz na partie które są za demokracją bezpośrednią i tym żebyś głosował w konkretnych sprawach, a nie w pakiecie spraw (programie partii).
  • Odpowiedz
  • 0
@CzaryMarek: no mniej więcej coś takiego jest opisane w pogawędce na screenie, tylko, że:

Podajemy najbardziej prawdopodbną listę na jakie partie można głosować w wyborach parlamentarnych 2023:

- Polska 2050 (nowa partia)

- Agrounia (nowa partia)

- Platforma Obywatelska.

- Polskie Stronnictwo Ludowe.

- Lewica.

- Konfederacja.

- Prawo i Sprawiedliwość


ta pierwsza od razu mi się kojarzy z fitfor55, a agrounia z kolodziejczykiem i walka o rolnikow
edit: wpisalem w
  • Odpowiedz
  • 0
@Ayessare: ja jestem staromodny, w 2000 się nie mówiło o co2 gejach i innych pierdach, wiec w 2050/5 niech bedzie tak jak 23 lata temu i bedzie dobrze, a nie 'nie bedziesz mial nic i bedziesz szczesliwy'
  • Odpowiedz