Wpis z mikrobloga

@Lujdziarski: Tak z czystej ciekawości - co Cie ciągnie tyle razy do Poznania, a w szczególności dlaczego rozkopany rynek jest dalej przeszkodą?
Tzn. rynek w normalnych okolicznościach jest bardzo fajny, ale nie na tyle, że brakowałoby mi go na Twoim miejscu.

A co do pytania - teoretyznie cały czas jest w mocy koniec remontu rynku w przeciągu kilku miesięcy. Mówi się o jesieni, ale też mówi się o tym, że graniczny
  • Odpowiedz
  • 1
@venomik: Ludzie, zawsze u was trafiam na przemiłych ludzi. Mam też znajomych w tym mieście. Wielkopolske chyba lubię, jakoś tak mnie ciągnie tam, może dlatego że blisko lubuskiego, moich rodzinnych stron.
  • Odpowiedz
@Lujdziarski: Ok, to rozumiem. Faktycznie zdarzyło mi się słyszeć, że ludzie w Poznaniu są całkiem spoko. Ale wciaż to nie bbyłby dla mnie wystarczający argument ;)
  • Odpowiedz
@Lujdziarski: Po prostu podaruj sobie Rynek i tyle. Tak między nami - uważam, że nie jest on wcale najpiękniejszym, co Poznań ma do zaoferowania, nawet jak nie jest w remoncie. Ja np: uwielbiam tutejsze jeziora, Wartę, spacery po Grunwaldzie. Jak ktoś mnie odwiedza to wcale nie uważam, że koniecznie muszę mu te koziołki co roku pokazywać :)
  • Odpowiedz