Wpis z mikrobloga

stąd różnicowanie świadczeń jest niczym niepoparte poza tym że się utarło Januszom, że chłopy muszą w piłce zarabiać więcej.


@Alakecz: jezu człowieku, dla juniorów jest więcej kasy, bo potem taki junior może grać w seniorach, reprezentować kraj i będzie go oglądać kilkaset milionów osób, może zachęcając juniorów zdobędziemy nowego Lewandowskiego.

Zachęcanie juniorek z kolei... no cóż. Seniorki ogląda nie kilkaset milionów, ale kilkaset osób.

Z tego samego powodu juniorzy piłki nożnej
@rivers666:

Piłka nożna kobiet w Polsce ssie i jest traktowana jak sport najniższej klasy właśnie przez te różnice na poziomie juniorskim.

??? XDDDDDD

Są kraje gdzie ludzie się cieszą sukcesami kobiet, kibicują (USA) itd. ale nie w Polsce bo januszów boli dupsko xD

??? XDDDDDDD

Nie wiem chłopie, serio powinieneś mieć rente.
@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota
@dewox Tylko że na tej wartości marketingowej bedzie zarabiac Ekstraklasa i przede wszystkim kluby, które są odrębnymi bytem i one maja faktycznie interes zeby zarabiac na pilkarzach i kierować się czystym rachunkiem ekonomicznym. Dlatego dysproporcja w wysokości zarobków profesjonalnych piłkarzy albo w tym co placą kluby mnie nie razi.

Rolą związku sportowego, jest przede wszystkim propagowanie sportu i jego popularyzowanie w skali całego kraju a nie kierowanie się czystym rachunkiem ekonomicznym.
w materiale jest mowa o drużynach u15, czyli o dzieciach i to już jest lekko #!$%@? że chłopaki dostali 100k a dziewczyny 10k za ten sam tytuł mistrzowsk


@JacekBalcerzak: a kto finansował te mistrzostwa? Bo jeśli prywatni sponsorzy to też wolałbym sypnąć hajsem na chłopaków bo przynajmniej ktoś zobaczy moje logo.
Baby same zrobiły sobie stereotyp nienawidzących piłki bo faceci to ciągle oglądają a teraz mają ból dupy, że nie ma
@dewox: One są już żałosne z tymi narzekaniem w sporcie.Nie dorównają ,ani tym bardziej nie przewyższą męskiej piłki plus większość fanów nogi to faceci.A widownia che zobaczyć prawdziwe widowisko za swoje ciężko zarobione pieniądze i tym widowiskiem nie jest damska piłka nożna.Nasza reprezentacja może daje ostatnimi laty dupy,ale takie mające wieczne pretensje femicipki by wessała nosem .