Wpis z mikrobloga

NA WYKOPIE NIE MA RASIZMU LEWAKUUU

Zrobiłem ankietę badawczą, żeby przetestować tę teorię i mi wyszło, że ponad ankietowanych wykopków to podręcznikowi rasiści. Nie według mnie czy jakiejś lewackiej terminologii, tylko dosłownie według słownikowej definicji - 57% ankietowanych uważa, że osoby pochodzenia afrykańskiego mają przestępczość zapisaną w genach.

Nie zapraszam do dyskusji, bo mi szkoda strzępić ryja na was

#francja #bekazprawakow #bekazwykopkow #neuropa #rasizm
strfkr - NA WYKOPIE NIE MA RASIZMU LEWAKUUU

Zrobiłem ankietę badawczą, żeby przetest...

źródło: dd

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@strfkr: Rasizm to przekonanie, że KAŻDY przedstawiciel danej rasy jest GORSZY od innej rasy. Rasizmem nie jest przekonanie, że pewne grupy etniczne są naturalnie (średnio) bardziej agresywne niż inne. Tak samo jak seksizmem nie jest przekonanie, że mężczyźni są bardziej agresywni od kobiet. To zwyczajne nie bycie antynaukowym szurem.
Poza tym agresja niekoniecznie jest cechą złą, to po prostu zależy od sytuacji.
Gdyby była wojna, to pewnie wszyscy by się podniecali
  • Odpowiedz
  • 1
@SanSebastian666: no i w jaki sposób to by udowadniało, że puszczenie mnie w samych majtach wynikało z ich genów, a nie z innych czynników? Pomóż mi, bo coś nie mogę połączyć kropek

+ Zdecyduj się czy chcesz używać wulgaryzmów czy nie

zayebali

w modę pierlony


Co to #!$%@? jest w ogóle, w podstawówce jeszcze jesteś i trochę się nadal cykasz? To by wyjaśniało trochę czemu jeszcze nie do końca umiesz czytać
  • Odpowiedz
Nie według mnie czy jakiejś lewackiej terminologii, tylko dosłownie według słownikowej definicji - 57% ankietowanych uważa, że osoby pochodzenia afrykańskiego mają przestępczość zapisaną w genach.

@strfkr: Jeśli powiem, że niektóre rasy psów są bardziej agresywne od innych, to też będę rasistą?
ibilon - >Nie według mnie czy jakiejś lewackiej terminologii, tylko dosłownie według ...

źródło: Fk1kG68WQAMsqaJ

Pobierz
  • Odpowiedz