Wpis z mikrobloga

Nienawidzę lata. Wszystkie młode Julki mijają szerokim łukiem minimum 3 metry jak trędowatego lub potencjalnego gwałciciela, a Sebixy szukają okazji do pociśnięcia z bara.

Dni są długie i nie ma jak po zmroku wyjść z piwnicy po zapasy.

Boję się co będzie jak będę bezdomny, nikt mi na taką mordę nic nie da i nie jestem na tyle cwany jak inne menele. Będzie trzeba kraść jedzenie.

#przegrywpo30tce #przegryw #blackpill
  • 14
@Barachloop: xD moze cie mijaja bo smierdzisz na kilometr :) umyta i ogolona twarz tez wyglada lepiej ;) ubrania czasem wypierz zeby nie wygladaly jakbys zostal przemielony przez krowi pysk ;) poznales juz takie urzadzenie jak żelasko? xD
zerknalem na twoje wpisy i jedyne co z nich bije to to, ze jestes przegrywem na wlasne zyczenie xD 13 lat bez pracy? to juz trzeba miec magistra z #!$%@? sie a na
@Umcia_Umcia: aha aha xD
ja oski czy tam normik z fajna praca i szczesliwa rodzina popelniam bledy myslowe a typ co siedzi na bezrobociu od 13 lat i nie rucha i ma fobie spolczne niby robi wwszystko ok ;) no to super

ormiki to serio myślą, że przegrywy to jakieś bezzębne, brudne i śmierdzące odchodami kreatury


@whaith: najczesciej tak to wyglada ;) nie wszyscy ale zdecydowana wiekszosc ;)
@Umcia_Umcia: sam napisal, ze ludzie omijaja go zdaleka xD przeciez nie robia tego bo czytaja w jego myslach i wiedza, ze ma nierówno pod sufitem tylko robia to na podstawie jego wygladu zewnetrznego ;) ciezko jest mi zrozumiec sytuacje gdzie ludzie mojaja kogos kto wyglada normalnie a nie jak menel :) to nie blad myslowy tylko wrecz przeciwnie - lacze kropki.
@Umcia_Umcia: Na ulicy, chodniku, gdzie każdy ma w dupie kto obok niego przechodzi bo myśli przykładowo jaki zrobić obiad, kiedy wyjść z psem albo jaki film wybrać na wieczór? No, nie omijają w 99,9% przypadków xD