Wpis z mikrobloga

Ściągnąłem sobie dla zabawy league of legends wild rift, na razie doszedłem do do diamentu (patrząc jak gram to raczej jeszcze słabo).
Jednak mój palec kierujący ruchem po prostu cierpi, próbowałem jakichś dziwnych na przyssanie manipulatorów, ale nie da się tym grać (Za mała komórką i mi przysłania).

Dlatego zastanawiam się czy nie zagrać na kompie normalną wersję i teraz pytanie. Czy to będzie dla mnie jakiś mega szok? Rozumiem, ze jest bardziej rozbudowana? I przy okazji pytanie, w jakim kręgu czy jak to tam się nazywa, trzeba być aby być już trochę zadowolonym z siebie.

No i czytałem, że średnio walka trwa 40 minut. To prawda? A dłuższe ile 1h?
no i pytanie o gildie, tutaj praktycznie mi do niczego nie służy, w sumie nie gramy razem, 99% wszystkich moich meczy jest "solo", że tak powiem.
Czy tam to wygląda inaczej i jest jakaś większa współpraca?

#leagueoflegends #pytanie #gry
  • 8
  • Odpowiedz
@Mutare_mundi: Nie ma czegoś takiego jak gildie na komputerze, albo grasz solo albo z kumplami, czy współpraca jest ważna? tak, to gra drużynowa. Czy jest różnica między wild riftem a wersją pc? Zdecydowanie, wild rift robi wiele rzeczy za Ciebie, wiele skilli jest uproszczonych i samo je nakierowuje, na pc musisz trafiać sam wieloma umiejętnościami, nauczyć się farmić, zarządzać falami, ogarniać cele na mapie i wiele więcej. Niby na telefonie masz
  • Odpowiedz
@Mutare_mundi

- Lol na telefon jest dużo łatwiejszy. Wydaje mi się że sporo jest związane z tym ze:
a) mapa jest dużo mniejszą
b) kwestia wardow jest inaczej rozwiązana, co z kolei wpływa na całą kwestie walki o wizję.

- Rozmiar mapy powoduje ze wave management nie ma aż tak dużego znaczenia jak w tradycyjnym LoLu.

- wydaje mi się że że względu na wielkość mapy gra dużo mniej karze (na przyklad
  • Odpowiedz
@Niemamwiedzy: rozumiem, czyli po przejściu praktycznie nie będę potrafił w to grać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a jeszcze pytanie o myszkę, czy trzeba napierdzielać myszką jak oszalały, gdzie prawie szybkość ścięgien ma znaczenie ;) ? Czy jednak to nie jest aż tak kluczowe (bo unikam gier gdzie jest na szybkość wyklikania).
  • Odpowiedz
@Mutare_mundi gram w jedno i drugi i nie mam problemu.

co do WR, to radziłbym się przerzucić na tablet, gdyż granie na telefonie jest faktycznie mega uciążliwe i bolesne dla palców (też czułem bol, że względu na ciągle utrzymywanie kciuka w nienaturalnej pozycji przykurczu).
Odkąd przesiadłem się na tablet dużo częściej gram w wr niż lola.
  • Odpowiedz
Odkąd przesiadłem się na tablet dużo częściej gram w wr niż lola.


@Niemamwiedzy: łoo panie, nie pomyślałem o tym, dzięki za tipa.

pogram jeszcze tydzień dwa(na pewno do zakończenia eventu, w sumie nie wiem po co mi te znaczki czy co to tam dają bo to do niczego nie służy ;) ), zobaczyć czy się wkręcę mocniej, w sumie nie bardzo bym chciał za bardzo, bo to jednak mocne zużywanie czasu,
  • Odpowiedz
@Mutare_mundi ja w wr gram częściej bo to dużo mniejszy pożeracz czasu. Więc jeżeli nie chcesz marnować czasu dużo zostań przy WR. Mecz w mobilce to ~20 minut w przypadku klasycznego lola dlugosc meczu trzeba pomnozyc przez dwa.

W przypadku WR odpalam tablet, wchodzę i gram, a po 20-25 minutach wychodzę z psem na spacer, bo gra sie juz konczy. W przypadku LoLa klasycznego w 20 minucie widzę że gra jest raczej
  • Odpowiedz