Wpis z mikrobloga

Chłop obejrzał. I kurde 2. sezon podobał mi się bardziej niż 1, choć w 2 zaczęli już trochę za bardzo kombinować.
Mam nadzieję, że 3. sezonie w końcu dadzą jakieś fajne rozwiązania, a no i chciałbym więcej nocnych konfrontacji ludność vs. potwory.
A Wy macie jakieś pomysły o co w tym wszystkim chodzi?
#from #stamtad #seriale #hbogo
rales - Chłop obejrzał. I kurde 2. sezon podobał mi się bardziej niż 1, choć w 2 zacz...

źródło: images

Pobierz
  • 10
@rales No chyba się wyjasniło, że koszmary ludzi tam trafiających ożywają, jedynym wyjściem jest wypadnięcie z latarni. W trzecim sezonie będzie origin story tego wszystkiego i można kończyć. Też mi się drugi podobał bardziej. A raczej miał więcej M O M E N T Ó W. Jak zobaczyłem tego typa na łańcuchach to się trochi obsrałem. No i ta pozytywka... Faktem jest to, że jeszcze nie widzieliśmy głównego złola.
@rales: moim zdaniem, czibata, znajdzie teraz matkę viktora, która spędziła całe życie próbując wrócić do swoich dzieci, a teraz jest stara i zgorzkniała bo jej się nie udało
@rales: a jeszcze julka, nie wiem czy zauważyliście, ale ona chyba chce się bardzo wybić na swoim dekolcie, niektóre sceny aż mi przypominają megan fox z transformersów