Wpis z mikrobloga

"Apteka" zatrzymany przez CBŚ XD Zawsze mnie bawi, jak ci gangsterzy pchają się do świata celebrytów lub freaków i napinają się publicznie, jakimi to oni są gangsterami. No kurła, wcale sobie sami przypału nie robią.

Przecież to trzeba mieć IQ świnki morskiej, żeby odwalając takie akcje, zabiegać o fejm i budować wokół siebie wizerunek gangstera, narażając się przy tym na trafienie przez służby. No i teraz może iść na 12 lat w pasiaki.

Zobaczymy teraz czy jest taki prawilny i gardzi konfidenctwem, czy jednak faja zmięknie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#famemma #wotore #heheszki #patostreamy #bekazpodludzi #kryminalne
  • 15
  • Odpowiedz
@ChamskoCytuje: fakt, co na górze to z reguły wyglądają, jak losowy koleś w kolejce w sklepie i jeszcze mają wszystko tak zorganizowane, że nie ma się do czego przyczepić, jak ich nie dowiesz na gorącym uczynku xD
  • Odpowiedz
@Kopyto96: jeden był jeszcze głupszy niż Apteka co kręcił instastory z miejsca gdzie trzymał w pralce kilogramy klefedronu. Niby jesteś sztywny gangus a jednak potrzeba atencji jak u influencerki z instagrama. XD
  • Odpowiedz
@imargam_2137: Ten idiota to jeszcze gorszy przypadek a polscy raperzy wraz z nim. Jego baba była poszukiwana za znęcanie się nad dzieckiem sam on kiedyś wymuszał haracze i takie rzeczy robił a TPS mu jeszcze komplet dresów wysłał już nie mówiąc o Kizo, Kubańczyku i Jongmenie XD
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Ja mam generalnie wrażenie, że ci wszyscy kretyni myślą iż w ten sposób będą tak jak kiedyś Słowik i podobne osoby które się woziły z celebrytami i ruchały dupy w konkursach miss.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: @imargam_2137 @ChamskoCytuje to tez jest kwestia tego, ze dziś tego typu działalność, przynajmniej w Polsce jest stosunkowo bezpieczna. Dlatego tez przyciąga trochę inne osoby niż 20 lat temu.
Broni palnej dziś w półświatku jak na lekarstwo, bomby tego typu poglowek ci nie skonstruuje, szansa na smierć jest praktycznie żadna.
Na początku lat 00, czy w 90 latach szansa na smierć była dosyć spora.
  • Odpowiedz