Wpis z mikrobloga

Naprawiał ktoś telefon przez jakiś serwis w #holandia?
Coś czuję, że za niedługo będę musiał zanieść telefon żeby zrobił coś z gniazdem USB, ale w Holandii nigdy w serwisach telefonicznych nie byłem i zastanawiam się jak to wygląda pod względem jakości i ceny
#holandia
  • 8
Coś czuję, że za niedługo będę musiał zanieść telefon żeby zrobił coś z gniazdem USB


@viciu03: Ja mam ten sam problem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ale telefon mam niecały rok, kupiony na www.mobiel.nl, na stronie się zgłasza i albo kurier przyjdzie, albo samemu się wysyła. Zaskoczyło mnie to, że trzeba za przesyłkę zapłacić, kurierem drożej. Tydzień temu próbowałem zgłosić tą usterkę, ale na końcu błąd jakiś wyskakiwał.
@stivenus: to ja kupiłem prawie 2 lata temu, jakoś w sierpniu 2021 w Mediamarkcie. Ogólnie ja bez telefonu jak bez ręki, więc zależało by mi na czasie. Fajnie gdybym np tego samego lub następnego dnia mógł już odebrać naprawiony xD
@Tymariel bardzo łatwo się wypina kabel z wejścia, mam wrażenie że coraz gorzej jest. Plus jak już jest w wejściu to jest tak niestabilnie, że rusza się wtyczka na boki. Do
to ja kupiłem prawie 2 lata temu, jakoś w sierpniu 2021 w Mediamarkcie.


@viciu03: Jeśli nie minęło 2 lata, to powinien być na gwarancji jeszcze. Jeśli w Holandii kupiłeś, to chyba tam najlepiej oddać, tak myślę.

Możliwe że coś tam jest zapchane ale wątpię że to tylko to, a też wolę sam nie grzebać żeby czegoś nie popsuć.


Ja kiedyś miałem tak, jeszcze przy micro-usb, że wtyczka nie do końca wchodziła
@viciu03: jak wyzej, igla i przeczysc. Kurz zbiera sie w wejsciu bardzo szybko a wpinanie kabla dziala jak prasa. Z czasem kabel nie bedzie sie laczyl, bedzie sie wypinal itd.
Co do samego serwisu, korzystalem z punktu sieci Telecombinatie. Cena normalna, naprawa sprawna.