Wpis z mikrobloga

mam dwa pojazdy, mam kartę orlen w portfelu, jak mam #!$%@? dodać karte żeby tankować dwa pojazdy na legalu xD przy dodawaniu karty w apce można dodać tylko jedną rejestrację, bez sensu, żaden debil tam nie przemyślał tego przypadku czy gdzieś jednak można to ustawić? Przy dodawaniu coś im się #!$%@?ło w walidacji i nie mam na ten moment rejestracji dodanej, ale nie chce mi przejść tak płacenie przy dystrybutorze bo wyskakuje błąd.

chyba że mogę dodać jedną rejestracja i #!$%@?ć to, tankować dowolny pojazd z dowolną rejestracją

#orlen #kiciochpyta #motoryzacja
  • 19
  • Odpowiedz
@stanley88: czasami nie masz wyjścia bo potrzebujesz paliwa a nic innego w okolicy nie ma. albo w ogóle jak firma ma podpisaną umowę z orlenem i można tankować tylko tam w przypadku słuzbowych już o tirach nie mówiąc.

Ogólnie ten cały orlen to prędzej ciśnienie sobie bekę że kowalski u niego nie zatankuje, jeżeli w ogóle o tym myślą, bo i tak większość utargu robia na tirach czy autobusach. Jeden Tir
  • Odpowiedz
@stanley88: Wiem, ale mam już od dawna kartę orlenu i sporo zebranych punktów. A po drugie jeżdżąc po kraju, to często nawet na odludziu jest orlen.
  • Odpowiedz
@stanley88: Ja tankuje bo mają jedne z najniższych cen poza stacjami Moya. BP/Shell/AMIC nie mają najtaniej.

Tankowanie na ORLENIE to nie popieranie PIS tylko kalkulacja cenowa. Nie będę płacił więcej tylko po to by mnie nie uważali za pisiora. Tak tylko myślą ograniczone jednostki.
  • Odpowiedz
@MWittmann tylko właśnie zrozum, że tankując tam zapętlasz się i ceny będą tylko rosnąć. Na wszystkich stacjach. Wiesz, są dwa typy ludzi, ci co dostają wypłatę i #!$%@?ą cała pierwszego dnia i narzekają potem, że mało zarabiają i ci co dobrze dysponują kasą, inwestują w siebie, w studia, żeby na przyszłość ich sytuacja się poprawiła. Będziesz płacić coraz więcej i więcej.
  • Odpowiedz
mam dwa pojazdy, mam kartę orlen w portfelu, jak mam #!$%@? dodać karte żeby tankować dwa pojazdy na legalu xD


@oreze: oni tego nie sprawdzają, wystarczy że wyzeruje im się licznik w komputerku i możesz odjeżdżać. Testowałem w taki sposób tankując na orlenie na innych blachach niż w aplikacji, 0 problemów.
  • Odpowiedz
tylko właśnie zrozum, że tankując tam zapętlasz się i ceny będą tylko rosnąć. Na wszystkich stacjach.


@stanley88: czyli tankując na zagranicznych stacjach które eksportują zysk za granice będą one obniżać ceny prawda tak jak to robią teraz żeby konkurować z orlenem ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
  • Odpowiedz