Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy to już ktoś wrzucał, ale to dosyć ciekawe. Nahel już wcześniej nie zatrzymywał się do kontroli drogowej, w rejestrze policyjnym odnotowano 5 takich przypadków, a ostatni według BBC taki przypadek miał miejsce tydzień przed jego śmiercią. Generalnie chłopak nie miał prawka, ubezpieczenia, używał fałszywych tablic rejestracyjnych, coś tam z narkotykami jeszcze było.
Czyli tak jak media podają, rzeczywiście zwykły 17-latek, dobry chłopak, tylko go policja nękała bo nie miał prawka i jeździł jak pirat. Ojej przecież praktycznie każdy 17-latek tak robi, wielkie mi halo.

#francja #bekazlewactwa
  • 10
@ChamskoCytuje: Bandzior i lump to tak, ale jednak tam go zabito z zimną krwią. Bo nikt normalny nie będzie klęczał na czyimś kolanie tyle czasu, więc tam protesty rozumiem.
Tutaj zaś protesty to jakiś skrajny idiotyzm. Prawo we Francji po zamachach zezwala strzelać niebieskim, złapali typa łamiącego prawo, mieli prawo wyciągnąć broń i go sprawdzić, to że typ ruszył, chciał uciec to jego sprawa, bo tym samym niemal krzyczał "jestem niebezpieczny,
@ekjrwhrkjew: niestety do opinii publicznej przedostala sie informacja ze policja zastrzelila biedne dziecko za to ze bylo czarne, ale to ze chlop mial kartoteke bogatsza niz liste ocen w szkole wpada to juz nie, przez co wszystkie social media zawalone sa komentarzami o brutalnej francuskiej policji i zeby bylo smieszniej 3/4 z tych komentarzy pochodzi od bialych osob
Myślę, że na tego rodzaju przedmieściach dość rzadko zdarza się, aby młoda osoba nie została zatrzymana przez policję lub nie przebywała w areszcie


@good: To jest wypowiedz prawnika, reprezentującego jego rodzinę. To normalne, że prawie każdy przebywał w areszcie, co w tym dziwnego?xD Ewidentnie coś z policją musi być nie tak, że tak często młodych łapią