Wpis z mikrobloga

@Orowerbogatszy: nie ale bądźmy poważni i szczerzy, większość takich wpisów jest motywowana tym że "urobili upośledzonego biednego niewinnego", ja wiem że zaraz się okaże ze ty wcale tak nie myślisz bo bla bla ale powtarzasz po innych

oglądałem w #!$%@? materiałów (ale nie wszystkie żeby nie było) tych łowców i ciężko mi znaleźć choćby jednego u którego można by się chociaż zastanawiać niewinnością, nie wiem kim oryginalnie są osoby co tak
@Sinti: Tak, myślę że urabiają upośledzonych typów, bo nikt normalny nie napisze do obcej 13-latki o seks. Dlatego przekrój ludzi których łapią jest ten sam, jakiś typ który nigdy za cycka nie trzymał, nie mówiąc o normalnych relacjach z kobietą.

Czy jest winny, zdecyduję sąd, tylko że o żadnych skazanych nie czytałem.

Nikogo nie usprawiedliwiam, nikogo nie bronie, tylko głośno myślę dlaczego nie złapali pedofila w garniturze.
@Orowerbogatszy:

Tak, myślę że urabiają upośledzonych typów

urobiony to jesteś ty że #!$%@? w temacie w który się nie zagłębiłeś, daje ci szansę mnie zezłomować, podanie chociaż JEDNEGO przykładu, ale ty nie podasz tylko #!$%@? jakieś truizmy że nikt normalny nie pisze do 13-latki, sąd zadecyduje bla bla, to po #!$%@? wgl #!$%@?? wszystkie typy z tego kanału są podejrzane o pedofilie a ty frywolnie stwierdzasz kolejny wyglądający na upośledzonego, A
@Orowerbogatszy: i przepraszam że jestem taki nie miły, ale nie bez powodu się tak pluję, proszę pod tym tagiem o jakiś przykład nikt nie umie podać a każdy #!$%@?, nie rozumiem czegoś takiego
@Orowerbogatszy: ok mogę być frustratem, jak dla mnie zbyt poważny temat by #!$%@?ć kocopoły, z kolei ty nie umiesz jednego przykładu osoby podać z tego kanału której byś bronił a powielasz narracje biednych upośledzonych skrzywdzonych ludzi, którzy tylko sobie wypisują do dzieci i wysyłają im penisy, zupełnie normalna sprawa

wolę być frustratem
@Sinti Nie bronie tych pedofilów, tylko głośno myślę. Filmów z interwencji widziałem kilkanaście, nie widziałem rozmów, nie widziałem wyroków. Zastanawia mnie czemu ich działanie jest w stanie złapać tylko przygłupów.
Sprawdź sprawę którą odkryła Ewa Żarska, która została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu. https://www.upday.com/pl/tajemnicza-smierc-znanej-dziennikarki-ujawnila-miejsce-pobytu-groznego-pedofila
@Sinti: skoro są tacy winni, to dlaczego na ponad 200 zatrzymań wyroki dostała AŻ 3 XD
Może dlatego że tylko ci którzy mieli CP u siebie zostali skazani ;)
@raitox: no to podlinkuj te posty gdzie wychodzi 3, bo sorki ale ciężko mi w to uwierzyć, z nagrań wynika że na każdego coś mają mniejszego lub większego, jeśli sądy by masowo ich uniewinniały/umarzały to by oznaczało że ecpu poważnie manipulują i już dawno by mieli zakaz robienia takich akcji albo inny wyrok sądowy, przy tej liczbie zatrzymań ciężko mi uwierzyć w twoją wersje, no ale mogę się mylić, podlinkuj te
@raitox: no jakoś #!$%@? to info zdobyłeś to próbuje dojść jak, ale już widać że z dupy se liczby rzuciłeś jak nie umiesz jakoś rozsądnie tego uargumentować, że niby w każdym poście piszą "ten został skazany a ten nie?" opierasz swoje info na jakiś postach i próbujesz forsować że coś wiesz ja #!$%@?, 3 na 200? ja obejrzałem może z 30-50 materiałów i już tam #!$%@? spokojnie liczba osób które były