Wpis z mikrobloga

Typowy wykopowy przegryw o akcji z #opener : "Biedna dziewczyna, zaraz te zdjęcia zobaczą jej znajomi, rodzina i pracodawca, jej życie zostanie zrujnowane. Zapytacie skąd to wiem? Ano zamierzam wysłać zdjęcia do wszystkich znajomych tej dziewczyny"
  • 78
  • Odpowiedz
@Ilirian: wydaje mi sie ze za bardzo skupiacie sie na subiektywnych aspektach.

Wolnosc wolnoscia, ale co z higiena? Imo to obrzydliwe. Ludzie idealizuja siebie i swoje dokonania, ale w takich tematach jwst zawsze druga strona medalu, fajnie wam sie siedzi na lawce gdzie dwa zule sie ruchaly chwile temu? To po prostu obrzydliwe xD
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 30
fajnie wam sie siedzi na lawce gdzie dwa zule sie ruchaly chwile temu? To po prostu obrzydliwe xD


@NewBlueSky: Skąd wiesz czy nie posprzątali po sobie? No i jeśli lodzik był z połykiem to nie było czego sprzątać :D ah i oni nie są śmierdzącymi żulami tylko jakąś młodą napaloną parą.

Jak jesteś wyczulony na higienę to pamiętaj że połowa polaków nie myje rąk po skorzystaniu z toalety. Nie zapomnij o
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: Skąd wiesz czy nie posprzątali po sobie? No i jeśli lodzik był z połykiem to nie było czego sprzątać :D


@Ilirian: no właśnie to o czym mówię.

ja widzę dwie opcje, że nieposprzątali lub posprzątali. Niepewność ma tu wartość negatywną.

A ty od razu protekcyjnie dajesz różowe okulary na nos xD a ja nie chcę się domyślać

ah i oni nie są śmierdzącymi żulami tylko jakąś młodą napaloną parą.
  • Odpowiedz
  • 3
@Ilirian fotobudka to po prostu nie jest miejsce do robienia takich rzeczy, tak samo przymierzalnia czy inne miejsce publiczne. Każdy to rozumie oprócz zwierząt, które muszą się parzyć bez opamiętania.
  • Odpowiedz
nie jestem wyczulony, ale w przeciwieństwie do innych patrzę bardziej obiektywistycznie


@NewBlueSky: Jesteś W #!$%@? wyczulony. I tak - w przeciwieństwie do innych jesteś W #!$%@? wyczulony, a nie patrzysz "bardziej obiektywistycznie". Michael Jackson też uważał, że on jest spoko, a inni patrzą różowymi okularami. A był zwykłym #!$%@? :)
  • Odpowiedz