Wpis z mikrobloga

Hej,
pamiętam że dawno temu był tu taki Mireczek z #lublin który w jakąś sobotę miesiąca pomagał chyba za darmo (jak dobrze pamiętam to tylko kwestia ceny wejściówki) wdrożyć się/zaznajomić z siłownią.

Jeśli już takiej oferty nie ma to czy ktoś zna lub sam jest osobą która ogarnia ćwiczenia, jest tym trenerem personalnym i chciałby poświęcić 2-3 tygodnie (oczywiście odpłatnie) na przekazanie podstaw jak prawidłowo wykonać ćwiczenia i które będą dla mnie efektywne? Później już bym sobie z pomocą internetu działał.

Chciałbym zbudować, wzmocnić mięśnie, poprawić postawę ciała.

Interesuje mnie ktoś z cityfit, a najbardziej na Czechowie :)
  • 12
@PanDanda: jak trenowałem z trenerem to trochę inaczej się to odbywało, najpierw rozpisuje trening, dietę, pokazuje ćwiczenia przez dzień czy dwa i potem ćwiczysz sam jakieś 6-8 tygodni, po tym czasie następne spotkanie.

branie trenera na 2-3 tyg w mej opinii to strata kasy ;)
  • 0
@wiesiu2

aaa okej, to ja miałem mylne wyobrażenie, że prowadzi (trochę jak za rękę) przez dłuższy czas z ćwiczeniami, w sensie ma oko na technikę itd :)

Z perspektywy czasu jesteś zadowolony z takiej formy współpracy?
@PanDanda: trener zwykle był na siłowni i zawsze mogłem zapytać jak czegoś zapomniałem, sam też poprawiał jak zauważył że coś źle robię, tak byłem zadowolony.

oczywiście są osoby które każdy trening z trenerem robią i jeszcze im trener obciążenie zakłada, ale kurde po co... jak nie jesteś zawodnikiem to strata kasy.

zresztą jak jesteś zielony to i tak dostaniesz na początek jakiś trening A/B, spokojnie wszystkie ćwiczenia w 1h można omówić.
branie trenera na 2-3 tyg w mej opinii to strata kasy ;)


@wiesiu2: Dla osoby totalnie początkującej to bardzo dobre rozwiązanie, bo zaczynasz z dobrą techniką i dobrymi zasadami
oczywiście są osoby które każdy trening z trenerem robią i jeszcze im trener obciążenie zakłada, ale kurde po co... jak nie jesteś zawodnikiem to strata kasy.


@wiesiu2: Powiedz to tym kilkudziesięciu osobom, które do mnie tak chodzą i kolejnym setkom/tysiącom chodzącym do innych trenerów ;) Niektórzy tego po prostu potrzebują. Mam ludzi, którzy mi mówią wprost, że "beze mnie nie zrobią treningu" i robię co mogę, aby byli samodzielni, ale nie