Wpis z mikrobloga

Chciałbym żeby z tego całego zamieszania wyszła jedna wielka ogólnoeuropejska niechęć do imigrantów. Powinno być wałkowane na okrągło w TV o tym. Tak dla pewności przynajmniej raz w tygodniu nawet jak sprawa ucichnie.

#francja
  • 31
  • Odpowiedz
@Liarek123: dlaczego niechęć do imigrantów? Popełnia się jeden standardowy błąd, pozwala się na masową migrację, bez żadnego parytetu płci, bez limitów ilu imigrantów na raz.
Co mi do tego że przyjdzie ormianin albo turek albo nawet nigeryjczyk, jeśli na jego miejsce ma przyjechać 1,5 nigeryki i poprawiać strukturę demograficzną w polsce to bym się nie obraził, natomiast pozwalając na migrację samych mężczyzn wpuszcza się dużo elementów niebezpiecznych.
  • Odpowiedz
@Patryk4: Nikt nie musi ich opłacać, politycy mają nieruchomości, mają swoje biznesy, a na imigracji najbardziej zyskują właściciele biznesów, właściciele mieszkań pod wynajem, bo ceny wszystkie idą w górę, a pensje w dół za sprawą imigracji.
Także "elity" na tym tylko zyskują.
  • Odpowiedz
  • 1
@Liarek123 Nieprędko, znam rodzinę którym parę lat temu spalono samochód po czym zdecydowali się przeprowadzić, ale nie zmieniło to ich przekonań ani odrobinę a wręcz sa jeszcze bardziej radykalni w swoich proimigranckich poglądach. Ludzie tutaj są zahipnotyzowani a magicznym zaklęciem, które ich paraliżuje jest słowo "rasizm".
  • Odpowiedz
  • 6
@PanKompromitacja acha, czyli jak ktoś dostał obywatelstwo to nie jest imigrantem. to może wystarczy im nadać prawny status nie-kryminalistow i problem zostanie rozwiązany.
  • Odpowiedz
@Liarek123: a tak przy okazji, w twoich fantazjach jak już oddziały szturmowe będą nap***dalać migrantów, to wśród tych migrantów będą Sebastiany z Polski czy jednak jak na wykopka przystało będzie kryterium kolory skóry, który ci się nie podoba?
  • Odpowiedz
  • 0
@PanKompromitacja #!$%@?ąc... koło mnie, w Lozannie w nocy też były zamieszki. nie wiem jakie Szwajcaria miała kolonie że musi płacić cenę za posiadanie takiego syfu. Rozwiązanie problemu? Trzeba zacząć od wskazywania palcami ludzi, którzy wszystko relatywizują, a potem dokonać reemigracji (w przypadku imigrantów i ich potomków) oraz emigracji (w przypadku idiotów którzy tak bardzo pragną żyć w multikulturowym syfie).
  • Odpowiedz
  • 1
@ananasowy: Jesli Sebastian z Polski razem z nimi robi burdel to niech go walą tak samo. Ja jednak wole Polske w ktorej moge zostawic otwarte auto na noc przypadkiem i rano stoi w tym samym miejscu. Lubie wyjsc na miasto wieczorem i nie widziec zbiorowisk z getta imigracyjnego ktore chce robic burde, lubie Polske w której obywatele nieważne czy biały czy czarny potrafią się zachować jak zdrowy na umyśle człowiek. Dla
  • Odpowiedz