Wpis z mikrobloga

@look997: Ze świadkiem wojny ukraińskiej rozmawiał

( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡
  • Odpowiedz
  • 35
@look997: Fantastyczna wypowiedź, bo pokazuje skąd się biorą szurskie odpały Braunowa. Jakiś anonimowy Ukrainiec coś mu powiedział? Nie ma sprawy, wierzy, że są opuszczone rejony, gdzie zdziczałe koty chcą zjadać ludzi.
Maks 20 milionów ludzi pozostało w kraju? Skąd te dane? Z dupy, coś podobnego pisał Panasiuk powołując się na Miedwiediewa XD sami Ukraińcy i ONZ szacują bardzo ogólnie, bo to się ciągle zmienia, że więcej, może 29, może 36
  • Odpowiedz
Ja pytam ciebie tak serio bez żadnych podtekstów, ty jesteś urwa mać poważny ?

Nie ma sprawy, wierzy, że są opuszczone rejony, gdzie zdziczałe koty chcą zjadać ludzi.


Jest masa filmików która siedzi na sadisticu, reddit w któych zwłoki ludzkie są zjadane przez zwierzęta min, koty, psy i one co przyznają sami ukraińscy zołnierze widząc te zwierzęte wyglądają na 'zadbane', zwłoki po pewnym czasie się rozkłądają, niektóre leżą na UA ziemii od
  • Odpowiedz
  • 27
on jest posłem na Sejm RP a ty jedyne co możesz to szczekać na portalu o kupie i siku


@felerny: XD Poseł jest posłem, a ty wykopku nie jesteś. Jak śmiesz szkalować POSŁA NA SEJM NAJJAŚNIEJSZEEJ RZECZYPOSPOLITEJ!!!

Typie, Janusz Kowalski i Marek Suski też są posłami, posłanką była Renata Beger i inne przeróżne pokemony. Wynika z tego dosłownie gunwo. Szur będący posłem jest tak samo szurem jak np. szur-hydraulik.
  • Odpowiedz
@JPRW: jak czytam wykop to zawsze mnie zastanawia to czepianie się nieistotnych szczegółów.
Człowiek mówi coś ciekawego? Powtarza obserwację innego człowieka? E tam, nieważne, trzeba się dowalić.
Podał nieprecyzyjnie, cała wypowiedź jest do bani, a prelegent debilem, szurem, małpą! ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@fujiyama: Wy konfiarze zachowujecie się już jak gruppies. Każdą bzdurę, każdą brednię, ewidentne kłamstwo potraficie sobie zracjonalizować, żeby dalej móc się wpatrywać maslanymi oczkami w Panów Posłów Jedynej Partii Antysystemowej. Co z tego, że nie prawda? Najważniejsze, że lewaków dupa boli, hehehe, nie Seba?
  • Odpowiedz
@JPRW: Zrobię to co Ty:
"Na Ukrainie mieszka chyba już 20 milionów ludzi" - powiedział Grzegorz Braun
A wykopek stwierdził, że tryb przypuszczający to a) brednia b) bzdura c) ewidentne kłamstwo
Czyli nie rozumiesz co to tryb przypuszczający - wyrok: analfabeta.
Hehe, nie Seba?
  • Odpowiedz
@fujiyama: "chyba JUŻ NIE WIĘCEJ niż 20 milinów". Cytuj, dzbanie, swojego idola dokładnie. Skąd ta liczba? Kto tak szacuje? Grzegorz Braun wziął liczydło i policzył? Czy bez liczydła na paluszkach? A może jakiś kolejny anonimowy rozmówca mu to powiedział? Nawet największe szury zakładają w swoich z dupy branych pseudoanalizach, że to jest minimum 20 milinów. Dla Brauna to maksimum. Mógł powiedzieć, że 5, 10, albo sto tysięcy, bo w końcu dodał
  • Odpowiedz
@JPRW: haha specjalnie źle zacytowałem i to samo!
Jacy prości są ludzie. Jak komputery.
eror, eror

Dawaj, przywal się, że zjadłem r i to DWA RAZY więc to nie może być przypadek. 8 zdań
  • Odpowiedz
@printHelloWorld: Gdzie są niby te szacunki ukraińskich demografów o 15 milionach? Konkretnie, bo nie mam ochoty słuchać #!$%@? jakiegoś nołnejma-kolegi skompromitowanego pseudoosintowca, który na tym zalinkownym przez ciebie nagraniu wymienia zresztą zupełnie inne dane.
  • Odpowiedz
po "następnej dżumie" uważnie słucham Brauna. umie czytać między wierszami i zauważać zagrożenia. jest jedną z dwóch opcji na którą rozważam swój głos.
  • Odpowiedz
@JPRW: Gościu łykasz za mocno ukraińską propagandę. Dane sobie można poznajdywać na różnych stronach oficjalnych np. ONZ i te szacunki są z pewnością bliżej prawdy niż polska papka medialna. Ukraina jest w dużo gorszej sytuacji niż to się przedstawia. Po prostu i zwyczajnie zabraknie im ludzi, to tylko kwestia czasu. A Rosjanom nie zabraknie, to chyba jasne. I oni sobie wjadą koniec końców i zajmą wszystko aż po Dniepr łącznie z
  • Odpowiedz
@JPRW: Musisz przeanalizować całość nagrania, nagranie było robione przed kompromitacją OSINT-owca z 3 miesiące temu. To nie jego analizy, ale analizy Ukraińskich demografów którzy w przeciwieństwie do ciebie nie mają gówna w głowie.

Strasznie pluję na takie zwierzęta jak ty, strasznie.
  • Odpowiedz
@printHelloWorld: Daj mi, dzbanie, link do tej analizy o 15 milionach skoro ją znasz, a nie każesz oglądać 40 minut pieprzenia jakiegoś samozwańczego eksperta od demografii. Krótko: link albo stań przed lustrem i wtedy pluj.
  • Odpowiedz
@JPRW: nie nie dam ci tego na tacy, masz duże intelektualne braki do nadrobienia (widzę twój profil, i widzę co tagujesz i na jakich tagach siedzisz jednym slowem dramat !!!! ) więc wyslij się i szukaj zamiast prosić o tak błachą rzecz.
  • Odpowiedz