Wpis z mikrobloga

a mnie śmieszą neuropki broniacy zamordystów z Brukseli i WEF


@MetalowyBieg: nadal mniej zabawne niż kucyki broniące miliarderów, którymi nigdy nie zostaną i którzy mają z nimi mniej wspólnych tematów niż murzyn z Senegalu i losowy Polak z Podlasia mieliby razem
  • Odpowiedz
@OddajButa123: liczą, że za jakiś czas będą stać obok niego i się śmiać z biedaków ¯\(ツ)/¯
Zwolennicy kapitalizmu nigdy nie będą patrzeć na siebie obiektywnie, jako na klasę pracującą, oni zawsze będą dla samych siebie tymczasowo zhańbionymi milionerami
  • Odpowiedz
jak nie utrzymujesz się z pracy własnych rąk


@Keiosss: Nie no wiadomo. Tylko praca na produkcji,a nie jak młodzi poklikają w kąkuter i kasę chcą. Też wiadomo, że tylko złodzieje mogą się dorobić. Nie da się inaczej żyć.

Wiadomo też, że tylko tacy ludzie mogą się sensownie wypowiadać.
  • Odpowiedz
@Pompejusz: Nigdy nie będą płacili podatków dziecko, bo jeśli obciążysz ich podatkiem, to przerzucą to na cenę usług lub produktów. dlaczego socjalizm zawsze przegrywa ? bo nie zna ludzkiej natury, najlepsi zarabiają najwięcej, reszta dla nich pracuje, przetrącisz ten kręgosłup, to będzie jak w wenezueli i dziesiątkach innych krain z bloku wschodniego. Świat nigdy nie był sprawiedliwy, ale dziwnym trafem, to tam gdzie wprowadzano ,,sprawiedliwość ,, ludzie umierali z głodu
  • Odpowiedz
@niochland Mnie śmieszą neuropki hetero broniące homo, mimo że nimi nie są.

Jeżeli rozumiesz politykę tylko przez pryzmat egoistycznych zysków nie rozumiejących co to wartości, to jesteś odpadem ludzkim...
  • Odpowiedz
nadal mniej zabawne niż kucyki broniące miliarderów, którymi nigdy nie zostaną i którzy mają z nimi mniej wspólnych tematów niż murzyn z Senegalu i losowy Polak z Podlasia mieliby razem


@niochland: Ale zabawne, że ktoś broni czyichś praw podstawowych!

Co następne? Hetero będący za zakazem bicia pederastów na ulicach?

Katolik przeciwko mordowaniu Żydów?
  • Odpowiedz
@OddajButa123: twój #!$%@? o którym wspominasz może wynikać z założeń jakie poczyniłes a nie z faktów. Mnie #!$%@? ze Sandra bullock się kocha we mnie, ale dobrze ze do mnie nie startuje bo bym odrzucił jej zaloty. Każdy może sobie wymyślić cokolwiek i sam się tym #!$%@?.
  • Odpowiedz
  • 0
@OddajButa123

Zawsze mnie #!$%@?ą kuce zarabiające 3,5k które bohatersko bronią miliardera Muska po każdej jego idiotycznej decyzji xD


a ja nie jestem gejem, a mimo to jestem przeciwko ich czystce. No popatrz pan, jesteśmy empatyczni i popieramy coś, co wydaje się "sprawiedliwe", a nie ślepo coś popieramy bo "nas nie zaboli"
  • Odpowiedz
@OddajButa123: BTW lepszy miliarder Melon niż centralnie sterowana gospodarka z komisarzami i dyrektorami bez kompetencji do prowadzenia biznesu, miliarderzy usprawniają nam życie jak Musk i jego Paypal do natychmiastowych przekazów pieniężnych rozbił hegemonię banków na przelewy transgraniczne, żadnych pośredników i dodatkowych opłat
  • Odpowiedz
@OddajButa123 pamiętam jak dziś - siedzi tu mnóstwo jego fanboyow(proszę ujawnij się jeśli to czytasz.) - kłuciłem się z gosciem który nadal wierzy, że żelon skolonizuje Marsa do 2030 roku xD

Już to widzę. XD

  • Odpowiedz
@OddajButa123: Zawsze mnie zastanawiało jak trzeba być upośledzonym, żeby nie rozumieć, że można bronić ludzi z którymi się nie utożsamiasz. Jeśli bronisz praw gejów, to nie znaczy, że jesteś gejem. Na prawdę przekracza to granicę twojego intelektu? xD Btw. mam #!$%@? na Muska
  • Odpowiedz