Wpis z mikrobloga

#xiaomi Powoli przymierzam się do zakupu Xiaomi 13. Czy ten telefon ma jakieś minusy? Czytałem, że ubija aplikacje w tle i trudno sobie z tym poradzić. Potwierdzacie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
  • Odpowiedz
@VanGogh: ten telefon ma jedna zajebista wade, cene.
Xiaomi nie potrafi w software juz od wielu lat, ale za swoje urzadzenia kaze sobie placic jak za iphony czy samsungi.

To o czym piszesz, czyli ubijanie appek, jak ktos ogarnia miui mozna praktycznie w calosci ograniczyc. Ale bledow, bugow i niedorobek w oprogramowaniu jest znacznie wiecej, a ich naprawa trwa czesto miesiacami.
Chinczycy maja #!$%@? na rynek globalny i wrzucaja tutaj soft
  • Odpowiedz
  • 0
@PurpleHaze: Miałem Mi9t PRO i to był bardzo dobry telefon i nie zauważyłem w nim żadnych bugów softwarowych. A co do obecnej ceny Xiaomi 13 to telefon kupię w okolicy 3 tys. w wersji global.
  • Odpowiedz
@VanGogh: no, to ja za tyle bym bral. Sam bardzo, dlugo nialem xiaomi, aktualnie samsung, bo xiaomiak ze swoja oferta byl po prostu za drogi.

13 to ponoc mega udany model i o ile nie wyjdzie jakis fuckup, to za 3k mysle ze nie ma konkurencji. Oczywiscie uwzgledniajac znajomosc softu i swiadomosc na co sie piszesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: jak tam? Kupiłeś? Ja bym brał S23+ gdyby nie bananagate i wypinanie się Samsunga na klientów i wymyślanie jakichś bajek że to nie bug, a ficzer - bokeh XD Dlatego do wyboru pozostaje mi tylko Xiaomi 13.
  • Odpowiedz