Wpis z mikrobloga

Uważam, że Polska powinna wprowadzić uproszczoną procedurę o uzyskanie polskiego obywatelstwa dla pracujących i znających język Ukraińców. Nam powinno zależeć, aby te osoby pozostały w Polsce i wspomagały naszą gospodarkę. Polska powinna starać się aby przyciągać jak najwięcej Ukraińców, Białorusinów i Mołdawian. Są to narody, które skutecznie się z nami asymilują i nie sprawiają problemów. Skoro przez trzydzieści lat zniszczyliśmy sobie demografie, to teraz musimy z otwartymi ramionami przyjąć osoby z zza granicy, a te narody to jest najlepszy wybór.
#ukraina #demografia #polska
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dziadekwnuczek: poprostu można by rzecz to się po sąsiedzku stało daltego wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie mam kartoteki na urki, jestem zwyczajny nosacz który słyszał od sąsiadów o tej grubej akcji. ()

08 lipca zeszlego roku

no takie akcje nie są normalne w pl. Także nikt się nie zgodzin na to żeby to była reguła, albo żeby ludzie
  • Odpowiedz
@barnej-flinston: do tej kiepskiej narracji możesz sobie jeszcze dodać, że "quality men" nie boją się równouprawnienia (czyt. partytetów) bo tylko słabi sobie nie poradzą, co cię nie zabije to cię wzmocji i całą reszte głupot ( ͡º ͜ʖ͡º)

Tu nie chodzi o język czy umiejętności, tylko o zgodę na robienie za ułamek stawki - to jest dumping cenowy w żadnej branży tego nie wytrzymasz (
  • Odpowiedz
@pierogowiec1234: czyli słyszałeś o jednej akcji z 8 lipca zeszlego roku? zadnego zdjecia? link z mediow
08 lipca zeszlego roku do ktorego dostep ma kazdy na swiecie?
z zeszlego roku? jednostkowy wypadek na ponad milion uchodzcow?
daj cos od siebie, jakies metadane...

i nie jestem twoim (specjalnie z malej) wschodnim kolega marny trollu( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Dziadekwnuczek: jak ty nawet nie kliknąłeś w link co podałem to o czym ja mam z tobą rozmawiać? Wszystko tam masz, zdjęcia, nagranie z kamer monitoringu. No ale co mam się po kimś takim spodziewać co nawet kolegą nie chce być. Wredniak ()
  • Odpowiedz
@rankors: ludzie nie robią dzieci bo nie mają mieszkań więc sprowadzajmy jak najwięcej ludzi z zagranicy co zwiększy popyt na mieszkania a więc ceny mieszkań pójdą w górę wtedy na pewno ludzie będą robić więcej dzieci xDDDDDDDDD logika ukrofili mnie #!$%@?
  • Odpowiedz