Wpis z mikrobloga

Z szacunku i uznania do sztuki, którą zapewnił ostatnio Prime MMA


@Pryshlyak: Serio? xD Rozumiem ze Wielki Bu ktory zbiera dlugi grozba publicznie i promowanie tego Ci absolutnie nie przeszkadza i swoimi pieniedzmi to wspierasz? xD
  • Odpowiedz
  • 3
@RafDan po pierwsze: Łyżka dziegciu nie zawsze psuje beczke miodu a i nie uwazam, zeby ten typ byl wazna rola w tym spektaklu.

Po drugie: Sam nie masz zamiaru ogladac czy racjonalizujesz sobie zlodziejstwo?

Po trzecie: Nie #!$%@? mi sie do kieszeni.
  • Odpowiedz
Łyżka dziegciu nie zawsze psuje beczke miodu a i nie uwazam, zeby ten typ byl wazna rola w tym spektaklu.


@Pryshlyak: aha czyli nie przeszkadza Ci Wielki Bu na gali, i nie masz problemu z tym co on i organizacja promuje. Udajesz że nie widzisz, no spoko xD

Sam nie masz zamiaru ogladac czy racjonalizujesz sobie zlodziejstwo?


Nie oglądam, bo nie wspieram promowania bandyckich zachowań.

Nie #!$%@? mi sie do kieszeni.
  • Odpowiedz
  • 1
@RafDan Przeszkadza mi, ale jest to na tyle marginalna postac, ze nie zamierzam z jego powodu bojkotowac widowiska. Zreszta przeciez napisalem to powyzej. Co jeszcze wymaga potwierdzenia lub wyjasnienia?

Wyraziles swoja opinie o tym jak pozytkuje hajs a wiec #!$%@? mi sie do kieszeni. #!$%@? cie to obchodzi?

Tak, ogladajac Prime MMA istotnie wspieram bandyte, ktory walczy tam za 20k.( ͡º ͜ʖ͡º)

Mysle nad blokiem, bo jestes
  • Odpowiedz
Przeszkadza mi, ale jest to na tyle marginalna postac, ze nie zamierzam z jego powodu bojkotowac widowiska. Zreszta przeciez napisalem to powyzej. Co jeszcze wymaga potwierdzenia lub wyjasnienia?


@Pryshlyak: No nic, przecież napisałem że spoko, to Ty dalej ciągniesz ten sam temat.

Wyraziles swoja opinie o tym jak pozytkuje hajs a wiec #!$%@? mi sie do kieszeni. #!$%@? cie to obchodzi?


Powtarzam - Ty napisałeś wpis, co robisz ze swoimi pieniędzmi,
  • Odpowiedz
@RafDan: Nikt się poza tobą nie obraża. W większości nie wiem o czym piszesz. Odnosisz się do swoich interpretacji moich słów. To dyskutuj sobie wewnętrznie już beze mnie albo idź się #!$%@?ć bez powodu do kogoś innego, bo mi padła psycha od tego #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Pryshlyak: Racjonalizuj sobie to jak chcesz, nie obchodzi mnie to. Natomiast jak nie chcesz dyskutować to nie rozumiem po co do mnie dalej piszesz te wysrywy. Ja już dawno skończyłem, to że Ty miałeś potrzebę dalszego się tłumaczenia to nie jest mój problem.
  • Odpowiedz
@RafDan: Nie pozostawiasz mi wyboru. Dyskusje z menelem bywają zabawne, ale ileż można, ale ciekawa uwaga na temat wysrywów, biorąc pod uwagę ilość treści, które wyprodukowałeś i ich ładunek emocjonalny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

BTW Tak, ten post w twoim imaginarium test jest tłumaczeniem
  • Odpowiedz