Wpis z mikrobloga

@PeriodFromVaginax9 jestem już blisko stu procent i o dziwo wyzwania wszystkie robi się mega przyjemnie. Myślałem, że hazardzista pójdzie jak krew z nosa a poszlo łatwo i przyjemnie. Nawet wczoraj Arturem zrobiłem jeźdźca 9 i mam zamiar nim zrobić wszystkie wyzwania co przy zielarz 9 nie będzie łatwe.
Na którym etapie zabrales się za sto procent? Ja żałuję, że nie zatrzymałem się w drugim rozdziale jak Artur jeszcze nie był chory i
  • Odpowiedz
Na którym etapie zabrales się za sto procent?


@CzasPogardy: Tuż po skończeniu prologu robiłem wszystko, trapery, wyzwania, nieznajomi, starając się każdy obszar na mapie odkryć . I tak leciało co nowy rozdział kolejne przeczesywanie wszystkiego na mapie i w rejestrze, czasem wspomagając się poradnikiem aby czegoś nie pominąć (co się i tak stało) bo przy Arturze miałem niski honor i nie odpaliła mi się misja poboczna z Panią Downes.
Dobrze że
  • Odpowiedz
@PeriodFromVaginax9 z wyzwań zostało mi tylko caly bandyta a zielarz 9 tylko 4 roślinki z terenów nie dostępnych dla artura ale da się to zrobić tylko mega trudno. Uparłem się i zrobię wszystko Arturem żeby mieć podwójna satysfakcję ;)
CzasPogardy - @PeriodFromVaginax9 z wyzwań zostało mi tylko caly bandyta a zielarz 9 ...
  • Odpowiedz