Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Grażyny na FB hejtują parę Mauro&Ania mnie tam fajnie się ich ogląda, Mauro widać ożywił się, hormony buzują w końcu xD Dziwne że jego typ to przeciwieństwo Lui z którą był, stąd może ona czuła że niw jest na nią napalony heh...
Ciposz jak obrażony dwunastolatek , bo Ty mi dałaś małe serduszko zamiast to największe, jak mogłaś.... kutwa słuchać się tego nie da.... ledwo zna go parę godzin , a ten chce nie wiadomo czego. Cipodaj na bank wróci, a Ciposz Siarę przetrzyma.
  • 5
@Aurelia2021: Ja nie lubię Ani, ale ma pełen mój szacunek za show i generowanie contentu - podobają mi się też jej teksty - np. odnośnie Mauro że jest jak Matt "przynieś podaj pozamiataj" - coś pięknego :)
Nie ma co się przejmować Grażynami - na IG widziałem jakis komentarz że ktoś płakał widząc rozstanie Cipołaja z Siarą... nie powiem zrobiło mi to dzień :)
@Aurelia2021: Małrosz w 3 wystawił Lui dla Sary, on chyba faktycznie woli małe niewywrotne, ale dużo kontaktu fizycznego z Lui było, jak był w parze z Wiktorią, często tez razem ich pokazywali, sentyment jakiś może albo strategia na koło ratunkowe