Wpis z mikrobloga

@melquiades: Pewnie dlatego, że UE znowu sprawiła prezent Pisowi przed kampanią, forsując pomysł przymusowej relokacji uchodźców.
Więc teraz takie informacje trzeba przemilczeć, bo jeszcze ktoś pomyśli, że polityka Pis wobec tych wymysłów jest słuszna.
Niestety tak wyglądają obiektywne i apolityczne media w Polsce ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@melquiades: Pewnie dlatego, że UE znowu sprawiła prezent Pisowi przed kampanią, forsując pomysł przymusowej relokacji uchodźców.


@kulass: to nie jest tak, że nam i czechom odpuścili na argument za tym, że przyjęliśmy od #!$%@? uchodźców z Ukrainy?
  • Odpowiedz
to nie jest tak, że nam i czechom odpuścili na argument za tym, że przyjęliśmy od #!$%@? uchodźców z Ukrainy?


@Kryspin013: Jeśli dobrze kojarzę to czechy sobie to wynegocjowały, nasz rząd chyba dał tu ciała. Ale fajnie by było gdyby unia faktycznie nam też ten kretyński pomysł odpuściła.
  • Odpowiedz
@kulass: Problem polega na tym, że Unia specjalnie zapisała w ustawie słowo "Aktualna" czyli co z tego, że Czechy i Polska będą miały odpuszczone jak np. za rok lub 2 znowu będzie problem i Unia stwierdzi, że Polska i Czechy już nie mają napływu uchodźców z Ukrainy to mogą przyjąć lub płacić
  • Odpowiedz
Więc teraz takie informacje trzeba przemilczeć, bo jeszcze ktoś pomyśli, że polityka Pis wobec tych wymysłów jest słuszna.


@kulass: Ale wiesz że duża część tej dziczy dostała się tam legalnie lub jest potomkami osób które były/są tam legalnie? Narracja że tylko nielegalna imigracja jest problemem jest fałszywa a pis sprowadza nam tutaj setki tysięcy i w następnych latach miliony tego typu przybyszy z Afryki, Azji, etc.

@Kryspin013 My nie mamy uchodźców
  • Odpowiedz
@melquiades: wczoraj jak oglądałem Fakty o Świecie to był materiał z Paryża, a Tokfm poświęciło pół godziny na to co się dzieje we Francji.
Innych mediów nie sprawdzałem, ale to mi wystarczy żeby stwierdzić, że ten wpis to bajdurzenie
  • Odpowiedz
  • 2
@archates: No świetnie że jak już wiesz o tych wydarzeniach i wiesz co wpisać w wyszukiwarce to ci wyskoczy jakiś njus który nigdy nie pokazał się na ich głównej stronie XDDD Tylko jak wejdziesz na te strony to masz obrazek taki już powyżej wrzuciłem
  • Odpowiedz
@melquiades: #!$%@? już się zaczyna fikołki, wcześniej "nic nie piszą" a teraz już "nic na głównej stronie" :D oczywiście że jest na głównej stronie, ale nie chce mi się szukać bo i tak coś znowu wymyślisz byle nie przyznać że #!$%@? od rzeczy
  • Odpowiedz
  • 0
@kapitan_bomba: no to ciekawe fikolarzu jak ktoś, kto o tym nie wie, ma się o tym dowiedzieć skoro nie pojawi się to na głównej stronie, bo trzeba odpowiednią frazę wpisać w wyszukiwarce XDDDD
  • Odpowiedz
No świetnie że jak już wiesz o tych wydarzeniach i wiesz co wpisać w wyszukiwarce to ci wyskoczy jakiś njus który nigdy nie pokazał się na ich głównej stronie XDDD


@melquiades: A nie myślałeś może o tym, że artykuły na stronie głównej wyświetlają się według daty ich dodania ewentualnie jeśli artykuł został uaktualniony? Ale lepiej oczywiście zacząć wyzywać innych od fikolkarzy, gdy okazuję się, że stanowisko przez ciebie reprezentowane przez ciebie
Tagnk - >No świetnie że jak już wiesz o tych wydarzeniach i wiesz co wpisać w wyszuki...

źródło: Bez tytułu2

Pobierz
  • Odpowiedz