Wpis z mikrobloga

W przyszłym tygodniu ide się zapisać do poradni.. już czas najwyższy bo mam już tak wyniszczony organizm.. ciągle boli mnie brzuszek... że jeszcze kilka miesięcy i fikne jak nie rzuce nałogu..

Dla ciekawskich moge relacjonować np. na priv.

#alkoholizm
  • 17
  • Odpowiedz
@Kumpel19: Osobiście nie mam problemu z alkoholem (No chyba, że akurat się kończy) ale dużą inspiracją jest dla mnie raper KęKę który wielokrotnie opowiadał w wywiadach i poruszał w swoich tekstach o swoim problemie z alkoholem, terapii, leczeniu itp. Możesz rzucić okiem
  • Odpowiedz
  • 1
@robertx Jeszcze raz Dziękuje! Z chęcią posłucham. U mnie pojawily się tzw. ciągi i to stało się destrukcyjne. Same picie piwa od czasu do czasu nie powoduje aż takich komplikacji na zdrowiu. Natomiast kto nie musi, niech unika picia..
  • Odpowiedz
  • 0
@SzycheU Póki co jem owoce i dłubie słonecznik.. w poniedzialek lub wtorek planuje iść zapisać się do poradni. licze na jakąś farmakologie.. choć się nie znam czy taka owa jest, bo siłe woli mam średnią. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 1
@irytacjaniebosklonu Cześć. jutro idę do lekarza na pierwszą wizytę. wytrzymałem 10 dni potem był ciąg trzydniowy teraz ponownie odstawiłem. spać nie mogę, więc jutro poproszę coś na bezsenność i zapytam czy byłaby szansa na jakieś inne leki. We środę lub we czwartek opiszę wizytę.
  • Odpowiedz